Завантажити ще

Генпрокурор Костін звільнив керівників пʼяти обласних прокуратур

Генпрокурор Костін звільнив керівників пʼяти обласних прокуратур
Фото: facebook.com/AndriyKostinUa

Генеральний прокурор України Андрій Костін звільнив керівників пʼяти обласних прокуратур. Про це 25 січня повідомила пресслужба Офісу Генерального прокурора. У телеграм-каналі відомства зазначено, що керівники пішли з посад “за власним бажанням”.

- Генеральний прокурор Андрій Костін підписав накази про звільнення з адміністративних посад за власним бажанням керівників Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Сумської та Чернігівської обласних прокуратур, - сказано в повідомленні.

24 січня Андрій Костін звільнив “за власним бажанням” свого заступника Олексія Симоненка. 20 січня "Українська правда" написала, що Симоненко їздив святкувати Новий рік з родиною до Іспанії. За даними ЗМІ, його попросили написати заяву.

У вівторок Кабмін звільнив голів пʼяти обласних військових адміністрацій: Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Сумської та Херсонської. Ексголова Київської ОВА Олексій Кулеба обійняв посаду заступника голови Офісу президента. З цієї посади 24 січня було офіційно звільнено Кирила Тимошенка.