Завантажити ще

Генпрокурор звільнив свого заступника Олексія Симоненка після відпочинку в Іспанії

Генеральний прокурор Андрій Костін звільнив свого заступника Олексія Симоненка після новорічного відпочинку в Іспанії.

- Генеральний прокурор Андрій Костін підписав наказ про звільнення за власним бажанням з адміністративної посади заступника Генерального прокурора Олексія Симоненка, - йдеться 24 січня у телеграм-каналі Офісу генерального прокурора.

23 січня поінформовані джерела "УП" в РНБО та правоохоронних органах повідомили, що Симоненко написав заяву про звільнення. Після того, як про відпочинок стало відомо публічно, його попросили написати заяву на звільнення. 20 січня "Українська правда" написала, що Олексій Симоненко їздив на 10 днів святкувати Новий рік з родиною до Марбельї, використавши "Мерседес" львівського підприємця і депутата Григорія Козловського.

Відставка Симоненка - третя за день. 24 січня президент Володимир Зеленський звільнив заступника глави Офіса президента Кирила Тимошенка. Заступник Олексія Резнікова В’ячеслав Шаповалов вирішив звільнитися на тлі скандалу із закупівлями продуктів у Міноборони.

Олексій Симоненко був заступником генерального прокурора з 27 березня 2020 року. Президент Володимир Зеленський після відсторонення Ірини Венедіктової у липні 2022 року призначав Симоненка виконуючим обов'язки генпрокурора до призначення Андрія Костіна.