Завантажити ще

Доктор Комаровський зробив ще одне щеплення: Урочисті збори хейтерів оголошуються відкритими

Доктор Комаровський зробив ще одне щеплення: Урочисті збори хейтерів оголошуються відкритими
Фото: Instagram \Доктор Комаровський.

Відомий український експерт Доктор Комаровський (педіатр Євген Комаровський) переконаний прихильник вакцинації, і не тільки від коронавіруса. Прийшов сезон ГРВІ, і фахівець подає приклад - зробив щеплення від грипу. Про це доктор 5 жовтня повідомив в інстаграмі.

- Сьогодні я прищепився від грипу! Між іншим, 21-й рік поспіль... І ні разу не пошкодував. Всі мої співробітники також сьогодні зробили щеплення. Добровільно, але за рахунок закладу...

Доктор прекрасно пам'ятає, яка пожежа почалася в соцмережах після його другого щеплення від коронавіруса, та й після першої. Опоненти активізуються і після щеплень Комаровського від грипу - щороку. Тому він вирішив в цей раз організувати і очолити скандал особисто.

- Урочисті збори експердів-імунологів, хейтерів та антивакцинаторів оголошуються відкритими, - написав доктор в своєму блозі в очікуванні лютих коментаторів.

Пропонований Комаровським порядок денний для скандалу в коментарях виглядає так:

скільки грошей дали Комаровькому за цю рекламу;

  • ні сорому, ні совісті;
  • цю щорічну рідину колоти не буду;
  • це остання крапля, все, відписуюся;
  • вас ночами страшні сни не мучать?
  • грип щороку різний, звідки ви знаєте, чим щепитися?

На останній пункт, що має, на відміну від попередніх, практичне значення, Комаровський відразу і відповів "для тих, хто сумнівається" - вакцини теж різні щороку.

Педіатр вакцинувався від коронавіруса препаратом CoviShield на початку квітня (другу дозу Доктор Комаровський отримав в липні) і всім рекомендує зробити щеплення будь-якою доступною вакциною. Раніше Доктор Комаровський висловлював свою думку про вакцину AstraZeneca. Комаровський її застосування схвалює і рекомендує як безпечну, а більш надійних вакцин Україні чекати ще довго.