Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
13 квiтня
Завантажити ще

Головну ялинку країни прикрасять у дусі християнської культури

Головну ялинку країни прикрасять у дусі християнської культури
Фото: facebook.com/FolkUkraine.

Головну ялинку країни на Софійській площі у Києві почнуть вбирати наприкінці листопада. У Новий рік 2022 року її прикрасять у дусі Різдва Христового: киян та гостей міста порадують вертеп та намет. Про це президент Folk Ukraine Ігор Добруцький розповів Київ.Newsroom.

За словами Добруцького, концепцію святкування затвердили із міською адміністрацією. Мешканців України порадують 10 тисяч прикрас та гірлянд теплого кольору. Тих, хто прийшов на ялинку, ознайомлять з історією народження Ісуса Христа. У вертеп увійдуть панно та 38 постатей святого сімейства. Намет буде висвітлювати ілюмінація в 60 метрів.

– І, як і минулого року, це буде дуже затишно. І людям, які підходили просто під ялинку, здавалося, що вони приходили майже до церкви. Тому саме свято буде відчутним. І різдвяні мелодії додадуть якоїсь іншої енергії саме цьому святому місцю, – вважає Добруцький.

Щоб уникнути стовпотворення на Софійській площі, резиденцію Діда Мороза зі визначними пам'ятками перенесли за місто. Замість традиційного Діда Морозом дітей зустрічатиме Доброчар – український Санта-Клаус, науковець та охоронець природи. Резиденція займе 80 квадратних метрів, тут влаштують фестиваль ілюмінації. Гості зможуть переглянути колекцію метеоритів та телескопів, побувати в пекарні та побачити, як роблять скляні іграшки.