Завантажити ще

Від коронавіруса померла актриса фільмів "Службовий роман", "Трембіта" та "Вічний поклик"

Від коронавіруса померла актриса фільмів
Фото: Кадр з фільму \kino-teatr.ru

Відома радянська актриса кіно і театру Людмила Купина померла на 77 році життя. Про це 11 жовтня повідомляє видання " Вечірня Москва " з посиланням на сестру актриси Тетяну Сидоренко.

Причиною смерті Купиної, зі слів сестри, медики вважають коронавірусну інфекцію. При цьому Сидоренко зазначила в бесіді з журналістами, що смерть сестри була несподіваною і раптовою.

- Останні роки вона жила на дві країни - в Болгарії і в Росії. Була абсолютно здорова, - розповіла Тетяна.

За її словами, самопочуття Купиної різко погіршилася в кінці минулого місяця, її госпіталізували і вже в лікарні виявили коронавірус. Після чого стан жінки почав різко погіршуватися - через тиждень її перевели в реанімацію. Ураження легень спочатку становило 20%, потім - 76%. Вранці 9 жовтня Людмили Купиної не стало.

Громадська панахида по актрисі відбудеться 12 жовтня в 11:30 в церкві на Хованському кладовищі в Москві.

[Sun_gallery_633574]

Людмила Купина народилася 9 лютого 1944 року. У 1969-му вона закінчила Московське вище театральне училище імені Щукіна. За рік до закінчення навчання відбувся кінодебют актриси - вона виконала роль Василини в музичній кінокомедії «Трембіта» (1968 рік).

У 1969 році артистка закінчила Московське вище театральне училище імені Щукіна, курс Львової. Багато років Купина служила в Центрі кіно під керівництвом режисера Микити Михалкова. Крім того, Людмила Омелянівна була актрисою Московського театру кіноактора.

Купина знялася в понад 20 картинах. Вона зіграла співробітницю статистичної установи в «Службовому романі», Дашу в фільмі «Я тебе ніколи не забуду». Були у неї ролі і в кінострічках: «Обрив», «Вічний поклик», «Людина на полустанку», "Змієлов".

Раніше повідомлялося, що в Києві помер режисер фільму "Бумбараш" Микола Рашеєв. Також ми писали про те, що місяць тому помер видатний французький актор Жан-Поль Бельмондо.