28501
0
16 квiтня
Завантажити ще

Помер капітан "Одеських джентльменів" Святослав Пелішенко

Помер капітан
Фото: facebook.com/fabrikants

Український сценарист, вчений-фізик та капітан команди КВК "Одеські джентльмени" Святослав Пелішенко помер у віці 71 року. Про це у Facebook повідомила одеська журналістка та колишня учасниця колективу Світлана Фабрикант, але причину його смерті не розкрила.

- Як багато горя... Від нас пішов капітан... Святослав Пелішенко. Слава... Велика дитина... Безмежно талановита, нескінченно мудра, безкомпромісно справедлива і чесна, страшенно скромна і всіма нами, всією командою дуже люблена. Тому що - рідна! Він дуже любив свою Одесу, присвятив їй книги, вірші та навіть пісні. У мене сьогодні не вистачить слів розповісти про нього... Слави більше немає з нами. Дякую, Славо, - написала Фабрикант.

Пелішенко закінчив фізичний факультет Одеського державного університету. Був кандидатом фізико-математичних наук. Викладав в ОДУ, був доцентом кафедри теоретичної фізики та багато років грав у КВК. Останні 33 роки життя шоумен проживав у Росії, де керував відділом гумористичних програм на ТБ. Святослав був одним із авторів програм "Городок", "Субботний вечер", "Песня года". За свою роботу у 2007 році отримав премію "ТЕФІ" як сценарист програми "Городок". В останні роки Пелішенко був неактивним у соцмережах, не висловлювався проти агресії РФ в Україні, тому його громадянська позиція щодо війни та співпраці з росіянами невідома.

Фото: facebook.com/fabrikants

Фото: facebook.com/fabrikants

Новини по темі: Втрати