28501
0
16 квiтня
Завантажити ще

Оля Полякова прокоментувала скандал із Владом Міцкевичем і наклеп про їхній "роман"

Оля Полякова прокоментувала скандал із Владом Міцкевичем і наклеп про їхній
Фото: instagram.com/polyakovamusic

Співачка Оля Полякова вперше прокоментувала скандал з ексучасником шоу "МайстерШеф" Владиславом Міцкевичем, який у соцмережах запостив їхні провокаційні фото з поцілунками та заявив, що зустрічався з артисткою. У прямому ефірі Instagram зірка розповіла, що шеф-кухар у такий дивний спосіб вирішив стати популярним після розірвання їхніх робочих відносин. Полякова також підтвердила, що знімки, опубліковані Владом, були зроблені прямо в неї у будинку.

- Сам автор цих п'яно-наркотичних сторіс уже на все відповів, все заперечив і вибачився. Щоправда, осад залишився. Це звичайний хайп на помсті через те, що не вийшло співробітництво, дружба. Жалкую тільки тому, що я відразу не зрозуміла, з якою людиною маю справу. Ми співпрацювали. Він був у мене вдома, знімав тут. Навіть ті знімки були зроблені у мене. Ця людина дружила з моєю родиною, - розповіла артистка в соцмережах.

Полякова уточнила, що Міцкевича було звільнено, оскільки він мав значну алко- та наркозалежність і довгий час шантажував її родину.

– Сьогодні молоді люди хочуть отримати все й одразу. І можуть, на жаль, пожертвувати робітничими та дружніми стосунками. Мені прикро. Він працював у мене, був звільнений, шантажував нас і зробив те, що зробив. Він був звільнений через вживання алкоголю та наркотичних препаратів. У мене дуже багато таких фоток із друзями, то правда, - наголосила Полякова.

Виконавиця також наголосила, що не збирається подавати до суду на блогера за наклеп.

- Що з нього взяти за цей наклеп і ф*гню? До суду на нього подати? З цієї людини нема чого взяти. Від слова зовсім. Там проблеми з усім, – пояснила Оля Полякова.

Напередодні шеф-кухар запостив у Instagram неоднозначні сторис, в яких заявив, що рік зустрічався з артисткою, і показав квартиру, в якій вони нібито жили разом. На ранок блогер видалив усі файли про "інтрижку" з Поляковою і заявив, що не мав жодних романтичних стосунків зі співачкою. Сам Міцкевич зізнався, що наговорив нісенітниць, яких вигадав під впливом надмірної кількості міцного алкоголю, оскільки хотів "насолити" артистці за їхній давній конфлікт через гроші.

Артистка та шеф-кухар здружилися після зйомок кулінарного проєкту "Він готує, вона керує" на телеканалі ТЕТ. У березні 2023 року зірка з'явилася на допрем'єрному показі українського анімаційного фільму "Мавка. Лісова пісня" разом із Міцкевичем.

Фото: instagram.com/mitskevychvlad

Фото: instagram.com/mitskevychvlad

Новини по темі: Оля Полякова