Завантажити ще

Олексій Панін зізнався, що до нього "проявляв знаки уваги" зірка радянського кіно Харитонов

Олексій Панін зізнався, що до нього
Фото: instagram.com/gordondmytro

Російський актор Олексій Панін зізнався, що на початку своєї кар'єри до нього "проявляв знаки уваги" зірка радянських фільмів "Овід" та "Людина-невидимка" Андрій Харитонов. За словами Паніна, тоді він був занадто молодий і не розумів подібні натяки, а сам Харитонов злякався реакції юнака, якому тоді було лише 18 років.

- До мене були домагання з боку дуже відомого радянського актора. Він був легендою радянського кіно, його обожнювали всі жінки. Але він злякався, бо мені тоді було 18 років. Я його дуже поважав, ми знімалися в одному фільмі. Це був Андрій Харитонов. Ось слово "домагання" зараз наша преса переверне. Це були знаки уваги, які я в силу віку ще не зовсім розумів. І коли він побачив перед собою 18-річного дебіла, він нічого далі не дозволив собі, - уточнив артист в інтерв'ю програмі "В гостях у Дмитра Гордона".

Панін додав, що Харитонов був дуже інтелігентною людиною, і він поважав його як артиста. А коли Олексій дізнався, що актор помирає від раку кишечника - вирішив його провідати.

- Незадовго до його смерті я абсолютно випадково опинився у Андрюхи в гостях. Він був у жахливому стані. Лікарі сказали, що йому залишилося жити кілька днів, тому він уже опустив руки. Ми тоді багато жартували, намагалися відволікти його розмовами, - зізнався Панін.

Паніну 44 роки. Він відомий завдяки ролям у фільмах "Зірка", "Жмурки" і серіалу "Солдати". Був у стосунках з актрисою Юлією Юдінцовою, яка народила йому дочку Ганну. Наразі дівчинка мешкає з батьком в Іспанії. У нього також є дочки від двох різних жінок: 20-річні Марія та Софія.