3 грудня
Завантажити ще

Іванна Онуфрійчук пояснила, навіщо їй друге весілля: У нас на Вінниччині так прийнято

Іванна Онуфрійчук пояснила, навіщо їй друге весілля: У нас на Вінниччині так прийнято
Фото: instagram.com/ivannaonufriichuk.

Ведуча "Танців із зірками" Іванна Онуфрійчук пояснила, чому розписалася із казахським бізнесменом Алмазом у Києві через рік після весілля на Мальдівах. У своєму Інстаграмі телеведуча пояснила, що на Вінниччині, де минули її дитячі роки, прийнято грати два весілля.

- "Навіщо друге весілля?" — найпоширеніше питання, яке я отримую останнім часом. Не знаю, як у вас, але у нас на Вінниччині прийнято гуляти весілля кілька разів. Скільки пам'ятаю себе, стільки і знаю, що роблять весілля спочатку у нареченої, потім у нареченого чи навпаки. Мені цей звичай дуже подобається. Це гарна нагода зібрати разом рідних та близьких людей, влаштувати гарне свято. Чому б і ні? Ми одружилися з коханим у Києві, бо на Мальдівах зробити це було неможливо. Більше того, мені дуже хотілося запросити рідних Алмаза до України, показати їм найкрасивіші місця та наші звичаї. І я рада, що нам із GG Project вдалося все організувати і свято вийшло дуже душевним та сімейним, - написала Онуфрійчук.

11 листопада Іванна Онуфрійчук та її наречений Алмаз зіграли весілля у київському готелі Fairmont Grand Hotel. На святі виступили українська співачка Вєрка Сердючка, український дует Tamerlan&Alenа та молдавський співак Дан Балан. За рік раніше Балан виступав на весіллі пари на Мальдівських островах. На офіційній частині урочистостей виступив балет Freedom Олени Коляденко. Урочистість вів колега Іванни Тимур Мірошниченко.

Новини по темі: Весілля