19 липня
Завантажити ще

Олег Скрипка відсвяткує 60-річчя на сцені: Приходьте, люууууде, на вечір у клюб

Олег Скрипка відсвяткує 60-річчя на сцені: Приходьте, люууууде, на вечір у клюб

Лідер гурту "ВВ" Олег Скрипка відсвяткує 60-річчя концертом в Stereo Plaza. 25 травня музикант вийде на сцену разом із Національним академічним оркестром народних інструментів, з яким не один рік гастролює Україною та світом.

- Отож! Приходьте, люууууде, на вечір у Клюб! Згадаємо, помріємо і поспіваєм разом до безтями. Приходьмо всі з гарячим серцем і любов'ю до Вкраїни, бо будем ми збирати благодійний внесок на Перемогу з великою пошаною до наших Вояків. Там будуть і таємничні гості, соратники мої, що поруч йшли буремними шляхами, й величний НАОНІ. Оркестр, з яким ми вже роками відстоюємо мистецький фронт. І, безумовно, Ти, мій головний герой моїх музичних опусів, - закликав Скрипка слухачів.

На концерті прозвучать хіти “Весна”, “День народження”, “Танці”, “Країна мрій”. До сонг-ліста також увійде “У клубі рок” – перша україномовна рок-пісня, український блюз-вестерн “Катерина”, барокова “Шалена зірка”, японський у стилі хокку укра-рок “Чіо Чіо Сан”, вперше у новому звучанні з НАОНІ будуть виконані казково-фантазійна пісня “Диво” та езотерично-містична, написана у стилі сатсанг з вчителем, “Розмова з Махатмою”.

На концерті благодійний фонд Олега Скрипки “Країна Мрій” організує аукціон для збору коштів. Головним лотом стане перший український вініл – раритетне видання альбому гурту “ВВ” “Або Або”, випущений наприкінці 1980-х на фірмі звукозапису “Мелодія”. Накладу вже давно немає в продажу, але у власній колекції Олега Скрипки залишилось декілька примірників, один з яких і буде проданий з аукціону.

Гурт "Воплі Відоплясова" заснували у 1984 році гітаристи Юрій Здоренко і басист Олександр Піпа. Через два роки до них доєднався Олег Скрипка. Четвертим учасником «ВВ» став ударник Сергій Сахно. Вони першими заспівали рок українською за межами України.