Завантажити ще

Односельці Олега Винника розповіли про його весілля: Гуляли 200 людей

Односельці Олега Винника розповіли про його весілля: Гуляли 200 людей
Фото: instagram.com/taunetaisia

Односельці українського співака Олега Винника підтвердили журналістам, що артист справді одружений зі своєю бек-вокалісткою Таюнею (Таїсією Сватко). За словами мешканців його рідного села Червоний Кут, пара відсвяткувала пишне весілля багато років тому, ще до поїздки співака до Німеччини.

- Ой, та всі ж там були. Душ 200 було, – розповіла мешканка села журналістам каналу LIVE.

Пара познайомилася під час навчання у Канівському училищі культури. Вчителька Винника Ганна Олійник зізналася, що розписувалися молодята у сільському клубі.

- Ми були у клубі... Розписували їх там. Потім пішли до пам'ятника Леніна, поклали квіти, – уточнила жінка.

Співак разом із сім'єю нерідко навідується до рідного села. Вінник та його дружина мають 17-річного сина Юліана. Наразі хлопець нібито живе у Німеччині та професійно займається плаванням.

В інтерв'ю Дмитру Гордону Вінник зазначив, що на сьогоднішній день він є щасливою людиною, а маніпулювати темою сім'ї, будучи артистом, він не вважає за потрібне.

- Що мені лишилося показати? Що в мене у спальні та під брюками. Все. Це смішно, коли я бачу, що хтось із колег, як раніше, маніпулює родинами. Ну, нафталіном пахне все... А зиск? Ти ж не знаєш, чи завтра ти будеш стояти на сцені, чи співатимеш, чи дасть тобі Бог пісні, можливості, здоров'я. Я сьогодні щаслива людина. Та навіть якщо завтра мені доведеться злягти або взагалі померти цю секунду, я щаслива людина, я вдячний за все. Любіть один одного, і більше нічого немає в цьому житті кращого. Я дуже щасливий. Артист має бути щасливим, - наголосив виконавець.

Виннику 48 років. З 1994-го до 1996 року жив у Німеччині, де працював артистом у складі хору Люнебурзької опери. 1998-го повернувся до України й розпочав сольну кар'єру. Він відомий своїми хітами "Ніно", "Вовчиця", "Щастя".

Новини по темі: Олег Винник