Завантажити ще

73-річна принцеса Анна потрапила до лікарні зі струсом мозку

73-річна принцеса Анна потрапила до лікарні зі струсом мозку
Фото: Darren Staples/Getty Images

Принцеса Анна госпіталізована до лікарні зі струсом мозку та забиттям голови. 73-річна сестра короля Чарльза III травмувалася під час прогулянки з кіньми неподалік оселі. Про це пише Daily Mail.

У момент інциденту родина принцеси була вдома. Після нещасного випадку принцесі Анні було надано медичну допомогу. Вона відмовилася від госпіталізації, проте пізніше була доставлена ​​до клініки для проведення аналізів, лікування та спостереження. Короля Чарльза вже поінформували про інцидент. Представник палацу повідомив, що сестра монарха "швидко одужує" і перебуває у "комфортному стані".

Очікується, що принцеса зможе повернутися додому наприкінці цього тижня. Поки що всі важливі заходи в її графіку скасовані, зокрема поїздка до Канади та банкет у Букінгемському палаці на честь державного візиту президента Японії сьогодні ввечері.

Принцеса Анна - друга дитина Єлизавети II та її чоловіка принца Філіпа. Він посідає 13-те місце у черзі на британський престол. У принцеси є ще двоє молодших братів - Ендрю та Едуард. Була одружена з олімпійським чемпіоном 1972 року з кінного спорту Марком Філліпсом, у неї є двоє дітей - син Пітер Філліпс та дочка Зара Філліпс. З 1992 року одружена з британським віцеадміралом Тімоті Лоренсом.

 

Новини по темі: королівська сім'я