28 травня
Завантажити ще

Кронпринцеса Швеції Вікторія відкрила гранд-фінал "Євробачення 2024"

Кронпринцеса Швеції Вікторія відкрила гранд-фінал
Фото: скріншот відео youtube.com/Eurovision Song Contest

Кронпринцеса Швеції Вікторія відкрила пісенний конкурс "Євробачення 2024", який проходить у шведському Мальме. Спадкоємиця престолу записала послання до фанів пісенного конкурсу, яке транслювали на початку шоу. У ролику кронпринцеса пройшлася галереєю та звернулася до фіналістів конкурсу з вітальні у королівському палаці у Стокгольмі.

- Я дуже рада вітати вас усіх у Швеції. Сподіваюся, ви будете насолоджуватися шоу. А всім конкурсантам я бажаю удачі, – сказала у відео принцеса.

Цього року до конкурсу прикута особлива ​​увага. На концертному майданчику, де проходить "Євробачення 2024", протягом тижня збиралися пропалестинські активісти, які протестують проти участі Ізраїлю в пісенному змаганні. Напередодні учасника з Нідерландів дискваліфікували з шоу за інцидент із членом знімальної групи конкурсу. Нідерландський мовник у відповідь заявив, що не погоджується з дискваліфікацією.

Цього року нашу країну представляє дует Alyona Alyona та Jerry Heil із піснею Teresa & Maria. За рішенням продюсерів шоу, артистки виступили у фіналі під 2-м номером. Зі сцени "Євробачення" вони закликали до "миру і свободи для України".

46-річна кронпринцеса Вікторія – перша в черзі на шведський престол, який зараз обіймає її батько, король Карл XIV Густав.

Фото: скріншот відео youtube.com/Eurovision Song Contest

Фото: скріншот відео youtube.com/Eurovision Song Contest