14 липня
Завантажити ще

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару вперше показала чоловіка та розповіла подробиці весілля

Зірка

Зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару вперше показала чоловіка-іноземця Різа, з яким нещодавно уклала шлюб, і розповіла про їхнє весілля. В інтерв'ю Аліні Доротюк артистка зізналася, що свято відбулося на початку травня у присутності 70 осіб, більшу частину з яких складали друзі-коміки Ірини.

За словами Сопонару, у день весілля вони із коханим приміряли кілька нарядів. Зокрема, актриса йшла під вінець у білій сукні від Mila Nova, а пізніше змінила її на вбрання від FROLOV. Пара також подбала про благодійну складову церемонії та запропонувала гостям замість подарунків пожертвувати донати на потреби чотирилапих в українські притулки.

- Весілля було скромне, звичайне. Було до 70 людей. З гостей були мої колеги, все моє оточення, переважно коміки. Не було стресу. Моя подруга займалася організацією. Все було спокійно. Воно так швидко пройшло. Один вечір святкували. Наступного дня вдома ходила у фаті, бо я не була в ній. Я хотіла бути класичною нареченою. У мене було дві сукні. Весілля оплачував Різ. На весіллі ми попросили, щоб не витрачали гроші на квіти та задонатили. Спершу хотіла задонатити військовим, але є кілька притулків, де біда… - розповіла Сопонару.

Обранець Сопонару також запрошував близьких із Великобританії, проте більшості не вдалося приїхати з міркувань безпеки.

- Я запросив близько 40 людей із Великобританії, але приїхав лише один. Бояться. Навіть родина не приїхала. Проблеми безпеки. Ми зробимо щось в Англії дещо пізніше, щоб відсвяткувати з ними. Близькі люблять її, - наголосив Різ.

Ірина та Різ зустрічаються з 2021 року. Коханий актриси зізнався, що вирішив змінити місце проживання та обрав для цього Україну, оскільки раніше часто приїжджав сюди у відпустку з другом-українцем. Вирішальним чинником для нього стала зустріч із Сопонару. Британець за чотири місяці вивчив українську мову з нуля. Пара почала жити разом із початку повномасштабної війни, а у травні 2022 року бойфренд зробив актрисі пропозицію.

Фото
Фото
25 Червня09:40

Новини по темі: Актриса квартал-95