Завантажити ще

Книгу британця про російський полон екранізують батько Тома Харді та продюсер «Мавки»

Книгу британця про російський полон екранізують батько Тома Харді та продюсер «Мавки»
Фото: пресслужба

Книгу Шона Піннера, який був засуджений до страти в «ДНР», екранізують продюсер «Мавки» та батько актора Тома Харді. Про це повідомило провідне американське медіа про кіно Hollywood Reporter.

Фільм заснований на реальній історії 48-річного Шона Піннера — британського військового, який воював за Україну в складі 36-ї бригади морської піхоти з 2018 року, потрапив в російський полон у Маріуполі у 2022 році та був засуджений до страти в «ДНР».

Сценарій до фільму з робочою назвою «Англійський Воїн» (The English Warrior) створить відомий драматург та сценарист Едвард «Чіпс» Харді. Він отримав нагороду Гільдії письменників Великої Британії (Найкраща повнометражна телевізійна драма) за серіал «Табу», де головну роль виконав його син Том Харді

- Це надзвичайна історія про людську стійкість під час війни, яка відбувається просто на наших очах, — сказав сценарист Едвард «Чіпс» Харді.

Продюсером фільму є український фільммейкер, співзасновник компанії United Heroes Єгор Олесов («Містер Джонс», «Захар Беркут», «Мавка. Лісова пісня» та інш.). 

- Коли ми почули про те, що взагалі пережив Шон, захищаючи Україну, та про його надзвичайну силу духу, то відчули, що його історією необхідно поділитися зі світом. А крім того, щоб намагання росії навмисно знищити нашу незалежну країну ніколи не було забуте, — сказав він.

Над розробкою та створенням повнометражного фільму Єгор Олесов працюватиме разом з досвідченими продюсерами Йоханесом Боєсігером («Політ пташки», «Забуті») та лінійним продюсером Алексою Во («Триденний мільйонер», «Матріарх»).

Оригінальна назва книги Шона Піннера про війну в Україні походить від слів його дружини невдовзі перед російським полоном — «Живи. Борися. Виживи».

- Спочатку я мав на меті розповісти про те, як катують українських в'язнів і як з ними поводяться, а також висвітлити страждання, спричинені незаконним і неспровокованим вторгненням Росії в Україну. Геноцид, який чинить Росія в таких місцях, як Буча, Ірпінь та мій рідний Маріуполь, ніколи не повинен бути забутим, і я сподіваюся, що моя розповідь додасть розуміння того, що насправді відбувається в Україні, через безпосередній досвід та з перших вуст, — сказав Шон Піннер.

У 2022 році Шон Піннер, який одружився з українкою і вступив на військову службу снайпером-інструктором, опинився на передовій, захищаючи Маріуполь.

Шон Піннер з книгою. Фото: пресслужба

Шон Піннер з книгою. Фото: пресслужба

Книга Шона Піннера. Фото: пресслужба

Книга Шона Піннера. Фото: пресслужба