Завантажити ще

"Мавка" стала найкасовішим мультфільмом в Україні, випередивши проєкти Disney та Universal

Фото: прес-служба Animagrad/Film.ua

Мультфільм "Мавка. Лісова пісня" став найкасовішим анімаційним проєктом за всю історію українського кінопрокату. За місяць показу він зібрав 98 634 367 грн та було продано 779 798 квитків на сеанси, завдяки чому випередив світові анімаційні проєкти "Крижане серце 2" (93,9 млн грн), "Співай 2" (87,8 млн грн), "Секрети домашніх тварин 2" (79,7 млн грн), "Грінч" (75,9 млн грн). Про це повідомляється на офіційній сторінці мультфільму у соцмережах.

Лідерство "Мавка. Лісова пісня" утримує вже чотири вікенди поспіль, незважаючи на те, що щотижня в прокаті відбуваються прем'єри, зокрема голлівудські, такі як "Крид III" та "Шазам: Лють Богів".

Це вже третій рекорд "Мавки" за місяць. Мультфільм побив рекорд прокату за перший вікенд, зібравши 24,9 млн гривень, а пізніше став найкасовішим фільмом в історії українського кінематографу, обігнавши за зборами фільм "Скажене весілля" (за весь період прокату зібрав 54,9 млн грн).

Проєкт "Мавка. Лісова пісня" виграв 9-й конкурс Держкіно та отримав 30% держфінансування (загалом сума бюджету – понад 100 мільйонів гривень). Мультфільм створювали більше 7 років, а його прем'єра неодноразово переносилася.

Фото: facebook.com/MAVKA.MOVIE

Фото: facebook.com/MAVKA.MOVIE

Новини по темі: рекорди Мультфільми Мавка