Завантажити ще

Фронтмен гурту "Фіолет" Сергій Мартинюк вступив до ЗСУ добровольцем і показався у військовій формі

Фронтмен гурту
Фото: instagram.com/sergiy_kolos

Лідер групи "Фіолет" Сергій "Колос" Мартинюк поповнив лави ЗСУ. Про це музикант розповів у своєму Instagram показавши знімок, на якому він зображений у військовій формі. За словами Мартинюка, рішення піти на фронт він ухвалив самостійно.

На даний момент музикант проходить базову військову підготовку, яка триватиме близько місяця. Артист додав, що всім необхідним його вже забезпечили.

- Почався мій шлях до ЗСУ. Рішення добровільне та зважене, на яке я й так вирішувався надто багато часу. Все необхідне отримав, найближчого місяця проходитиму базову підготовку. Годують смачно, люди навколо душевні, з усім іншим розбиратимуся по ходу, - уточнив співак.

Мартинюку 36 років. Він музикант, письменник та артдиректор фестивалю "Бандерштат". З 2004-го по 2009 рік активно займався громадською діяльністю, брав участь у Помаранчевій революції, був кореспондентом молодіжних видань у Луцьку. 2009-го разом з Андрієм Олексюком створив гурт "Фіолет". Найвідоміші треки колективу: "Кохана", "Бібліотека", "Тиша", "Романтика".

Мартинюк здався у військовій формі та розповів про своє рішення піти на фронт. Фото: instagram.com/sergiy_kolos

Мартинюк здався у військовій формі та розповів про своє рішення піти на фронт. Фото: instagram.com/sergiy_kolos

Новини по темі: група музиканти