19 липня
Завантажити ще

Притула згадав часи "Підйому" та "Вар'ятів" архівними кадрами зі зйомок

Притула згадав часи

Волонтер та телеведучий Сергій Притула у новому пості Instagram згадав моменти роботи на ТБ, опублікувавши рідкісні кадри зі зйомок значущих для нього телепроєктів. 28 травня шоу Притули "Вар'яти" виповнилося 14 років, а днями 13 років виповнилося з останнього ефіру програми "Підйом", яка зробила шоумена та його колег Ольгу Фреймут та Олександра Педана народними улюбленцями.

- Якби не росія, то я б із задоволенням згадував про те, що сьогодні "Вар'ятам" стукнуло 14 років. А вчора було 13 років з останнього ефіру програми "Підйом" при каденції трійки ППФ. Зараз залишається лише гірко посміхнутися після смаку колишнього життя і далі прокладати шлях до Перемоги, спираючись на ваші донати та на самовідданість наших захисників, – написав Сергій. - Принагідно хочу подякувати ексколегам з «варʼятів» за те, що кожного року до повномасштабного вторгнення ми віддавали суттєву частку з кожного концерту на потреби ЗСУ та добровольців, а Новому каналу за те, що в його холі я довший час мав можливість у 2014-2015 збирати допомогу для наших захисників! Мабуть, це буде остання сторінка спогадів щодо цих проєктів. Далі бачу сенс лише в актуальних справах. Принаймні до Перемоги.

Притула також подякував глядачам цих телепроєктів за кохання та підтримку протягом багатьох років та закликав їх допомогти силам оборони своїми донатами.

- Але, принагідно, хочу подякувати аудиторії обох проєктів за тепло, любов і підтримку. Зрештою, ми ще не знали такого слова, як донати, коли ви це робили! Дякую всім, чиє плече відчуваю з 2014 року! І так, друзі, донатьте! Це я проситиму вас теж до кінця війни і навіть після!

Після початку повномасштабного вторгнення Росії до України Притула завершив кар'єру на телебаченні і всі сили вкладає у волонтерство та допомогу військовим на передовій. За його словами, ще недавно він припускав варіант свого повернення на ТБ після закінчення повномасштабної війни, але події в країні змінили його рішення. Останньою роботою Сергія у кар'єрі шоумена стало озвучення мультфільму "Мавка", де його голосом заговорив персонаж Фрол, стиліст лиходійки Килини.

Днями виповнилося 13 років з останнього ефіру програми «Підйом» із трійцею Педан-Притула-Фреймут Фото: instagram.com/siriy_ua

Днями виповнилося 13 років з останнього ефіру програми «Підйом» із трійцею Педан-Притула-Фреймут Фото: instagram.com/siriy_ua

28 травня шоу Притули «Вар'яти» виповнилося 14 років Фото: instagram.com/siriy_ua

28 травня шоу Притули «Вар'яти» виповнилося 14 років Фото: instagram.com/siriy_ua

Новини по темі: Телешоу Сергій Притула