Завантажити ще

Дочка Анджеліни Джолі та Бреда Пітта слідом за сестрою відмовилася від прізвища зіркового батька

Дочка Анджеліни Джолі та Бреда Пітта слідом за сестрою відмовилася від прізвища зіркового батька
Фото: Тім П. Вітбі/Getty Images

Дочка акторів Бреда Пітта та Анджеліни Джолі Вів'єн відмовилася від прізвища батька. 15-річна спадкоємиця артиста, яка допомагає матері продюсувати постановку "Аутсайдери" на Бродвеї, на афіші мюзиклу значиться просто як Вів'єн Джолі. Про це пише Daily Mail.

Вів'єн не єдина дитина в сім'ї, яка позбулася прізвища батька. Після скандального розлучення батьків відмовитися від нього вирішила і старша дочка Пітта та Джолі Захара. У листопаді минулого року, коли її приймали до жіночого товариства у коледжі Спелман, 19-річна дівчина представилася всім як Захара Джолі. 22-річний син експодружжя Меддокс і досі ображений на Пітта через сварку в літаку, яка і призвела до розриву у сім'ї. А 20-річний Пакс у соцмережах опублікував пост, у якому назвав батька "засранцем світового класу".

Стосунки Анджеліни Джолі та Бреда Пітта залишаються натягнутими останні кілька років. Експодружжя досі веде судові позови за майно та опіку над дітьми незважаючи на те, що у 2019 році їм вдалося розлучитися без особливих проблем. У ЗМІ писали, що Джолі сильно ображена на колишнього чоловіка і хоче зруйнувати його кар'єру, а також його роман із новою коханою Інес де Рамон. У 2022 році Анджеліна звинуватила Бреда у домашньому насильстві щодо неї та дітей, що й призвело до їхнього розлучення.

У той же час старша дочка акторів Шайло не залишає спроб помирити батьків. Дівчина закликала артистів налагодити спілкування до її 18-річчя. Замість подарунка просить рідних про одне - щоб вони нарешті поклали край гіркій та нескінченній війні за поділ майна після розлучення.