Завантажити ще

Сергій Притула розповів, чи приходила йому повістка і чому не мобілізований до лав ВСУ

Сергій Притула розповів, чи приходила йому повістка і чому не мобілізований до лав ВСУ
Фото: youtube.com/Наталія Мосейчук

Телеведучий та волонтер Сергій Притула зізнався, що він не має броні від мобілізації як засновник благодійного фонду, але йому приходила повістка від військкомату. На даний момент шоумен має відстрочку від проходження військової служби, оскільки він є багатодітним батьком. Про це він розповів у програмі "Мосейчук+".

- Благодійні організації не входять до переліку структур, що підпадають під бронювання. Мені прийшов повістка, я пройшов ВЛК, стою на обліку у Шевченківському ТЦК. У мене є на сьогодні відстрочка від проходження військової служби у зв'язку з наявністю трьох неповнолітніх дітей", – розповів він.

У той же час Притула додав, що співробітники його фонду мають правило: якщо прийшла повістка, то людина без питань йде у військкомат. Сьогодні 20 людей з організації воює на передовій.

- Було мобілізовано наш керівник військового напрямку Роман Синіцин. В результаті держава отримала дуже класного аеророзвідника, але сотні підрозділів втратили комунікаційну ланку з фондом. Для військових, мабуть, цей перехідний період був трохи напруженішим. Я дуже переживаю, бо для держави ти не несеш якоїсь цінності, якщо за тебе десь не попросили чи ти не входиш до переліку певних організацій, – наголосив Сергій. - У нас із фонду 20 людей воюють. "Понятійка" всередині фонду була - якщо є повістка, ми йдемо, питань немає.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії до України Притула завершив кар'єру на телебаченні і всі сили вкладає у волонтерство та допомогу військовим на передовій. За його словами, ще недавно він допускав варіант свого повернення на ТБ після закінчення повномасштабної війни, але події в країні змінили його рішення. Останньою роботою Сергія у кар'єрі шоумена стало озвучення мультфільму "Мавка", де його голосом заговорив персонаж Фрол, стиліст лиходійки Килини.

Новини по темі: Сергій Притула