17 червня
Завантажити ще

Ілона Гвоздьова у білизні похвалилася результатом операції на грудях

Ілона Гвоздьова у білизні похвалилася результатом операції на грудях

Український хореограф Ілона Гвоздьова похвалилася результатом пластичної операції на грудях. Після пів року реабілітації танцівниця опублікувала у соцмережах фото, на якому постала в білому мереживному бюстгальтері та подякувала лікарю за виконану роботу.

- Ну ось він, результат майстра. Минуло рівно 6 місяців з моменту операції, і я можу показати цю красу! Зроблено з любов'ю. Хочу наголосити на тому, що результат залежить не лише від майстра, але й від правильного проходження післяопераційного періоду! Варто дотримуватися усіх настанов та рекомендацій лікаря і свідомо слідувати їм, - додала артистка.

Гвоздьова зробила операцію зі збільшення грудей в одній із клінік Києва у жовтні минулого року. Знаменитість обрала імпланти об'сягом 320 мілілітрів, що відповідає другому розміру. Після операції і під час реабілітації Ілона носила виключно закритий одяг та бандаж, проте тепер не приховує нових форм. Раніше в інтерв'ю Славі Дьоміну артистка розповідала, що давно мріяла зробити мамопластику та відкладала для цього гроші. За словами Ілони, вартість такої операції у середньому становить від 3 до 5 тисяч євро.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ілона Гвоздьова Dancer 🇺🇦 (@ilonagvozdeva)