17 червня
Завантажити ще

Jerry Heil, Ілона Гвоздьова та Олег Скрипка відвідали Ukrainian Fashion Film Festival у Каннах

 Jerry Heil, Ілона Гвоздьова та Олег Скрипка відвідали Ukrainian Fashion Film Festival у Каннах
Фото: t.me/jerryheil

На Лазурному узбережжі під час Каннського кінофестивалю відбувся другий благодійний вечір Ukrainian Fashion Film Festival, на якому збирали кошти на підтримку дітей із нашої країни. Захід відвідали французькі художники, спортсмени та політики, а гостями з України стали гурт YAGODY, Діана Глєбова, Ілона Гвоздьова, Таня Коряк. Ведучим вечора був шоумен Андрій Джеджула, а хедлайнером – представниця України на "Євробаченні-2024" Jerry Heil.

Співачка Jerry Heil позувала на червоній доріжці, а також заспівала низку своїх хітів. Вона постала в Каннах в ефектній чорній сукні з корсетом та пишною спідницею від бренду GUDU. Свій образ зірка доповнила прикрасами та сумочкою із металу від Sfurato (від дизайнера Лаші Мдинарадзе), а також обладунками.

Фото: t.me/jerryheil

Фото: t.me/jerryheil

Хореограф Ілона Гвоздьова для благодійного вечора обрала білу сукню на гудзиках із квітковим візерунком від SOME.ART.IN, а потім змінила її на вбрання у кольорах прапора України, станцювавши для публіки. Блогер Таня Коряк з'явилася на заході у білій сукні-накидці з глибоким декольте від бренду GASANOVA.

Фото: instagram.com/juliya_julci

Фото: instagram.com/juliya_julci

Спеціальним гостем вечора також став Олег Скрипка, який провів для гостей дегустацію колекції напоїв та виступив на сцені.

Ukrainian Fashion Film Festival пройшов за сприяння та допомоги Association France Ukraine - Idees sans frontier Coted'Azur. Захід проводився з метою познайомити спільноту із сучасною Україною через її культуру – покази останніх колекцій відомих українських дизайнерів, фільми, дегустацію страв та музику. Цього року на благодійний вечір міг потрапити будь-хто. Вартість вхідного квитка – 257 євро у разі купівлі заздалегідь або 500 євро у день проведення заходу.

Фото
Фото
20 Травня09:45