Завантажити ще

Олександр "Терен" відповів на критику, що зйомки "Холостяка" не на часі

Олександр
Фото: youtube.com/Це Ніхто Не Буде Дивитись

Боєць ЗСУ та ветеран російсько-української війни Олександр "Терен" Будько відповів на закиди українців у соцмережах, які вважають, що зйомки проєкту "Холостяк" за його участю "не на часі". В інтерв'ю Еммі Антонюк для YouTube-каналу "Це Ніхто Не Буде Дивитись" герой нового сезону пояснив, що погодився на участь у проєкті не лише для того, щоб знайти кохання, а й хоче "підсвітити" теми, які рідко озвучуються у суспільстві. У тому числі питання мови, проблеми людей з інвалідністю та безбар'єрності в Україні.

- Звичайно, зараз дуже багато для людей "не на часі". Питання мови "не на часі", питання реінтеграції ветеранів "не на часі", питання виділення коштів на створення безбар'єрності "не на часі". І власне цей проєкт - це те шоу, яке може ось ці всі питання, які щойно були озвучені як "не на часі", зробити на часі. Шоу, яке підсвітить усі ці проблеми, покаже усі ці проблеми. Якщо мені потрібно буде сісти в колісне крісло (я думаю, такі епізоди теж будуть) і піти на побачення з дівчиною, я не зможу це зробити. Невже це "не на часі"? Це як мініатюра, сценка для тих людей, які зараз живуть життя на колісних кріслах і не мають можливості піти на побачення навіть тому, що "не на часі".

"Терен" зазначив, щоб хоче зустріти дівчину, для якої важлива щирість у стосунках і яка прийде на проєкт для знайомства, а не заради марнославства та збільшення підписників.

- [Який світогляд суперечить моєму?] Що всі ветерани [війни] "птсрщики" (нібито мають посттравматичний стресовий розлад. - Авт.), "какая разниця на каком языке говорить?". Для мене принципово, щоб учасниця говорила українською. Але якщо ти розмовлятимеш англійською, I can speak English too (Я теж можу говорити англійською. - Авт.), - уточнив він. - Важлива щирість людська. Коли людина прийде на проєкт не за підписниками, не за якимось марнославством, славою, а для знайомства.

Олександр наголосив, що для нього не існує "стандартів краси" і він не шукає дівчину певного "типажу". "Терен" переконаний, що майбутня обраниця має його чимось зачепити, а її енергія просто притягуватиме до себе.

- У моєму світі не існує "стандартів краси". Я не рівняюся на "Міс Всесвіт". Я не будую собі ідеалів, ні ідолів, ні авторитетів. Це може бути будь-хто. Для мене важливим є те внутрішнє світло, про яке я говорю. Може бути дівчина, яка не підпадає під "стандарти краси", але в ній буде щось таке, внутрішня енергія, якась зовні риса обличчя, її поведінка, яка притягуватиме до себе. Мені буде байдуже, хто вона, чи була вона там "міс чогось там...". Просто сама по собі людина притягуватиме. Мені важливіший інтелект людини, наскільки вона розділяє його зі мною, життєва позиція. І тоді вже приємним бонусом буде зовнішність.

Після анонсу нового сезону проєкту телеканал СТБ за першу добу отримав понад 500 анкет від дівчат, які бажають поборотися за серце захисника Олександра. За словами команди мовника, заявки потрапляють на сайт кожні 2 хвилини і їх так багато, що в якийсь момент він просто "ліг".

До повномасштабної війни Олександр Будько працював баристою у Києві. У травні 2022-го під час боїв у Харківській області отримав тяжке поранення та втратив обидві ноги. Після лікування в Україні "Терен" вирушив до США на протезування та проходив реабілітацію.

Новини по темі: Холостяк