Завантажити ще

Українки подали за добу понад 500 заявок на кастинг "Холостяка" з Олександром "Тереном"

Українки подали за добу понад 500 заявок на кастинг
Фото: instagram.com/holostyakstb

Телеканал СТБ, який оголосив про початок роботи над новим сезоном реаліті "Холостяк", за першу добу отримав понад 500 анкет від дівчат, які бажають поборотися за серце захисника Олександра "Терена". За словами команди мовника, заявки потрапляють на сайт кожні 2 хвилини і їх настільки багато, що в якийсь момент він просто "ліг". Про це повідомляється у соцмережах.

- ДІВЧАТА, ВИ ОБВАЛИЛИ НАМ САЙТ! Ваші анкети падають кожні 2 хвилини. Ви обвалили нам сайт на 13 хвилин. Лише за першу добу Холостяку надійшло БІЛЬШЕ 500 анкет, і вони продовжують і продовжують надходити! Ваша шалена активність - в саме наше серце. Але ми завжди знали, що українські дівчата розуміються на чоловіках. А Сашко взагалі коштує всього вашого кохання! Тому, не зупиняйтеся - у кожної є шанс вирушити назустріч "Терену" та любові, з якою можливо все! - вказано у пості.

У коментарях ведучий проєкту Григорій Решетник наголосив, що цей сезон точно буде особливим.

-13 числа оголосили Холостяка, 13 сезон проєкту, на 13 хвилин ліг сайт, і 13 – улюблене число Сашка. Нас точно чекає знаковий сезон! Сашко, що ти робиш? – написав шоумен.

Олександр "Терен" (Будько) родом із Рівного. До лютого 2022 року працював у Києві баристою. Після початку повномасштабного вторгнення Росії пішов на фронт добровольцем та приєднався до батальйону "Карпатська Січ". Ноги втратив у боях у Харківській області. Після лікування в Україні "Терен" вирушив до США на протезування та проходив реабілітацію. 13 травня телеканал СТБ оголосив, що Олександр шукатиме кохання у новому сезоні проєкту "Холостяк".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Телеканал СТБ🇺🇦 (@stbua)

Новини по темі: Кастинги Холостяк