19 липня
Завантажити ще

Олександр "Терен" Будько пояснив, чому вирішив стати героєм шоу "Холостяк"

Олександр
Фото: надане телеканалом СТБ

Боєць ЗСУ та ветеран російсько-української війни Олександр "Терен" Будько пояснив, чому вирішив взяти участь у реаліті-шоу "Холостяк". У відеозверненні Instagram "Терен" наголосив, що справді вірить, що проєкт допоможе йому знайти кохання.

- Що ж, Холостяк. Так, відтепер участь в проєкті - це частина мого життя. Я справді хочу зустріти дівчину, з якою буду відчувати себе інакше, бо я людина і маю серце і душу, - переконаний "Терен". - Звісно, шо проєкт - не єдина частина мого життя. Як і всі ми, я маю ще інші частини, які невідʼємно повʼязані зі мною (і зараз я не про ноги, бо, як ви бачите, звʼязок з ними втрачено). Моя соціальна діяльність не може і не буде припинятися. Навпаки, мій статус Холостяка на цьому шляху стане потужним підсиленням усіх напрямків, що я транслюю.

Будько додав, що хоче власним прикладом доводити, що для людини можливо все – незважаючи на те, в якому він статусі та положенні.

- З 1-ю групою інвалідності я зробив значно більше, ніж з 3-ю. Я хочу наглядно показати, що ветерани та люди з інвалідністю можуть жити активне, наповнене в усіх сенсах життя. То ж варто їх не цуратися, а бачити в нас надійних партнерів (і навіть більше), - наголосив військовий.

Після анонсу нового сезону проєкту телеканал СТБ за першу добу отримав понад 500 анкет від дівчат, які бажають поборотися за серце захисника Олександра. За словами команди мовника, заявки потрапляють на сайт кожні 2 хвилини і їх так багато, що в якийсь момент він просто "ліг".

До повномасштабної війни Будько працював баристом у Києві. У травні 2022-го під час боїв у Харківській області отримав тяжке поранення та втратив обидві ноги. Після лікування в Україні "Терен" вирушив до США на протезування та проходив реабілітацію. 13 травня телеканал СТБ оголосив, що Олександр шукатиме кохання у новому сезоні проєкту "Холостяк".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Олександр Терен (@tsvit_terenu)

Новини по темі: Холостяк