Завантажити ще

Зірка "Ліги Сміху" Розовий після тяжкого поранення показав фото у кріслі колісному

Зірка
Фото: instagram.com/viktor_rozovyi

Український комік та зірка "Ліги Сміху" Віктор Розовий, який проходить реабілітацію після тяжкого поранення на фронті, вийшов на зв'язок із передплатниками у соцмережах. У сторіс Instagram артист опублікував фото з прогулянки разом із дружиною та псом. Після важкого поранення голови Розовий поки що не може самостійно ходити, тому поки що він пересувається за допомогою колісного крісла.

Раніше кохана коміка Ольга повідомила, що шоумен близько місяця провів у лікарні. Коли його здоров'я стабілізується та лікарі дадуть дозвіл, Віктора планують перевезти на реабілітацію за кордон.

Наприкінці березня, перебуваючи на бойовому завданні разом із побратимами, Віктор отримав осколкове поранення в голову. Травми актора були дуже складними, проте лікарям вдалося врятувати життя Рожевого.

До повномасштабної війни Віктор брав участь у проєкті "Ліга Сміху" у команді "Загорецька Людмила Степанівна", а також був ведучим шоу у парі з Євгеном Кошовим. Після повномасштабного вторгнення РФ Віктор вирушив на фронт добровольцем, де воював у лавах 3-ї окремої штурмової бригади ССО "Азов" на Херсонському та Бахмутському напрямках і брав участь в обороні Києва.

Фото: instagram.com/viktor_rozovyi

Фото: instagram.com/viktor_rozovyi

Новини по темі: поранення Ліга сміху