24 липня
Завантажити ще

Зірка "Надприродного" Коллінз приїхав до Сумської області та поспостерігав за розмінуванням територій

Зірка
Фото: t.me/U24_gov_ua

Американський актор Міша Коллінз та режисер Даріус Мардер під час чергового візиту до України провели день у Сумській області разом із підрозділом ДСНС. Кінодіячі побували на території, де відбувається гуманітарне розмінування, побачили роботу водолазів та познайомились із використанням пошукових собаках. Про це повідомляє UNITED 24.

Коллінз та Мардер також подивилися на школу, яку повністю зруйнував ворожий «шахед». Саме цей підрозділ ДСНС першим прибув на пошуково-рятувальні роботи.

Раніше Міша Коллінз оголосив збір на 450 тисяч доларів, які підуть на розмінування України. Артист знявся у відеоролику, у якому одягнений у той самий одяг, що і його персонаж ангел Кастіель із серіалу "Надприродне", і пообіцяв розіграти плащ та 5 краваток його героя серед тих, хто зробив пожертвування.

У актора є українське коріння, його предки родом із Київської області. У коледжі Міша вивчав українську історію та політику. До повномасштабної війни голлівудський артист вже приїжджав до України, а рік тому, у травні 2023-го, знову відвідав Київ, де зустрівся з президентом Володимиром Зеленським та легендою українського футболу Андрієм Шевченком. Артист також є послом державної платформи UNITED24.

Новини по темі: Актори