Завантажити ще

Зірка "Спіймати Кайдаша" Христина Федорак виходить заміж

Зірка
Фото: instagram.com/chrystyna_fedorak

Зірка серіалу "Спіймати Кайдаша" Христина Федорак виходить заміж. Про це артистка зізналася в інтерв'ю OBOZ.UA.

- Щиро кажучи, ніхто мене ніколи про це не питав. Якось усе про роботу, про театр (сміється). Що я можу сказати про себе? Моє серце зайняте, я щаслива, – наголосила Федорак.

Ім'я коханого артистка не розголошує. Знайти в мережі інформацію про її стосунки неможливо. В особистому блозі актриса не коментує особисте життя, проте в інтерв'ю запевняє, що почуття між нею та обранцем дуже міцні та незабаром пара планує зіграти весілля. У них буде скромна церемонія у родинному колі та близьких.

- Я майже одружена, скажу так. У нас із моїм хлопцем вже призначено дату весілля. Це буде камерна історія. Церемонія відбудеться у колі найближчих друзів та сім'ї, – поділилася актриса.

Крістіні Федорак 28 років. Закінчила Київський Національний театральний університет ім. Карпенка-Карого. З 2018 року працює у столичному театрі імені Івана Франка. Українським глядачам вона відома за роллю Марічки у фільмі "Гуцулка Ксеня", бухгалтера Свєти у серіалі "Спіймати Кайдаша" та виставі "Конотопська відьма", в якій зіграла головну роль.

 

Новини по темі: Актриса