24 липня
Завантажити ще

Руслана в день 51-річчя презентувала трек, в якому записала біти із заліза

Руслана в день 51-річчя презентувала трек, в якому записала біти із заліза
Фото: instagram.com/ruslana.lyzhychko

Співачці Руслані Лижичко 24 травня виповнився 51 рік. На честь цього зірка презентувала трек "Буйна", в якому замість звичних для слухачів бітів записала звук заліза. Для зйомок відео, яке артистка презентувала на офіційному каналі в YouTube, знімальна група відтворила спеціальну кімнату, повністю виготовлену з металу. Сама ж виконавиця в кадрі тягне та б'є залізні ланцюги.

- Я не буду змучувати тебе довгими описами глибинних ідей  і всілякими «бла-бла-бла»… Ти думаєш, що «Буйна» - це сама я або мій образ? Ні! «Буйна» - це емоція. Емоція «гатити» по всьому металу одразу і по максимуму. Щоби це зробити ти маєш облитися крижаною водою, - зазначила артистка. - І цю кімнату я теж назвала «буйна». І в цій кімнаті ми знімали цей кліп. Де ця кімната знаходиться, ніхто не знає. В цій кімнаті мене ніхто ніколи не знайде. В цю кімнату, крім мене, ніхто ніколи не знаходив. Вперше цю кімнату з її залізним звучанням, я покажу тобі… всім вам… Настав час прем’єри.

"Буйна" - другий сингл поппроєкту Руслани WILD HEART після "Лірниці" в якому можна почути цей iron beat (залізний ритм. - Авт.). Паралельно також презентовано англомовну версію пісні. За словами виконавиці, вона анонсувала WILD HEART з відкритою датою і без терміну, бо він присвячений людському серцю та драйву, який домінує над усім.

Новини по темі: Руслана