Завантажити ще

Руслана перенесла дати концертів ювілейного туру через шахраїв

Руслана перенесла дати концертів ювілейного туру через шахраїв
Фото: facebook.com/ruslana.lyzhychko.ua

Співачка Руслана Лижичко повідомила про перенесення концертів ювілейного туру «Дикі танці. 20 років Перемоги» через несумлінних організаторів. За словами артистки, причиною для перенесення виступів стало шахрайство концертної компанії Star Label та її засновника Тараса Доненка. З 2 листопада й донині організатор так і не вийшов на зв'язок зі співачкою і перебуває в розшуку.

- Дорогі друзі! Усі, хто придбав та планує придбати квитки на мої концерти. Усі, кому не байдужа доля моїх концертів, мого весняного туру, моїх творчих задумів, планів, минулих та майбутніх звершень. Усього того, що я кладу до ніг моєї улюбленої та багатостраждальної Батьківщини, всього того, що намагаюся робити в її славу та заради її життя та перемоги. Вибачте за пафос, але чому ми повинні приховувати чи соромитися того, що нас надихає, дає нам сили та волю до життя і перемоги? І я точно не хочу залежати від пройдисвітів та шахраїв, яким ми іноді власноруч довіряємо долю наших задумів, планів, мрій, а іноді й майбутнього! Я не знаю, що трапилося з людиною, яка звернулася до нас із пропозицією зробити великі концерти у Києві, Одесі та Львові, але констатую факт, що від 2 листопада і донині вона так і не вийшла на зв'язок, - повідомила у Facebook артистка. - Отже, нам не залишається нічого іншого, як власноруч провести ці концерти, щоб зберегти вашу довіру та любов!

Руслана додала, що концерти у Києві (9.02), Одесі (14.02) та у Львові (6.03) у заявлені дати не відбудуться. Нові дати виступів команда співачки повідомить пізніше. Усі придбані квитки будуть дійсними на нові дати.

Руслана не єдина артистка, яка постраждала через вищезгаданого організатора-шахрая. Заяву до поліції на Тараса Доненка також написали Тарас Чубай, Злата Огнєвіч та гурт "СКАЙ". В останніх організатор також вкрав кошти, зібрані для ЗСУ.

Фото: facebook.com/ruslana.lyzhychko.ua

Фото: facebook.com/ruslana.lyzhychko.ua