12 червня
Завантажити ще

Блогер Аніта Соловей відповіла на критику про хайп на інсульті

Блогер Аніта Соловей відповіла на критику про хайп на інсульті
Фото: youtube.com/Маша Єфросиніна

Інстаблогер Аніта Соловей відповіла на критику після пережитого інсульту. За словами Аніти, після пережитої недуги та розповіді про це в соцмережах, частина колег, з якими вона була знайома, звинуватили її в хайпі на темі хвороби. В інтерв'ю Маші Єфросиніній Соловей заявила, що у той період намагалася допомогти творцям проєкту, які збирали кошти на книги для сліпих дітей.

– Хейт не був публічним, але він був від колег. Чому я сказала, що не хочу захищати всіх блогерів. Коли я лежала у лікарні, я розуміла, що тривалий час я не виходила до соцмережі. Люди побачили, що мене немає, мене не було 1,5 місяця. Я не могла знайти сили почати просто працювати далі в контексті роботи, робити блог, вести курси. Мене це не збуджувало. Але я маю команду, якій треба платити зарплатню. Ми всі випали на тривалий час, але це мене не спонукало. Хоча команда для мене має дуже велике значення. Я не могла змусити себе вести блог. Завжди, коли я розповідаю про концепцію мого блогінгу, чим я займаюся, я кажу, що завжди має бути big idea (велика ідея. - Авт.), яка підніматиме вас в найтемніші часи. Я зрозуміла, що мені потрібно вигадати якийсь проєкт, який поверне мене в блог. За місяць до інсульту я знайшла таку ініціативу, де збирають книги для незрячих дітей. Я пишу їм, питаю давно збирають – "З 2021 року". Я розумію, що під час війни ніхто не купуватиме дітям книги, це не на часі. Але це діти, в них не буде іншого дитинства. І ось я собі вигадала проєкт для того, щоб його закрити, - уточнила Аніта.

Інфлюенсер додала, що тоді її здивувала реакція не лише колег, а й людини з близького оточення, яка дуже боялася за її життя.

- Я вийшла в сторіс, сказала, що я втратила зір, і я хочу зараз зібрати гроші на допомогу дітям. А люди, які мене хейтіли, вони не знали навіщо. І мене хейтіли у чатах, блогах, що я хайпую на інсульті. У мене тоді не було сил, та й я не надто добре бачу телефон зараз, щоб багато в ньому сидіти. Мені це передавали [словами] і це мене дивувало. Мене образило, коли це зробила моя студентка. Моє ком'юніті – дуже рідні для мене люди. Але вона мені потім пояснила, що коли людина, яку ти дуже любиш, яка є для тебе кумиром, показує, що вона смертна, це інших дуже лякає. Вона сказала, що якщо я така хороша людина і зі мною таке трапляється, то що тоді може статися з нею. І в неї відбулася реакція агресії. Потім вона вибачилася переді мною, все ок. Пізніше мені пояснили, що така реакція справді може бути у багатьох людей.

Соловей зізналася, що у неї трапився інсульт взимку цього року. Це сталося під час навчального вебінару, дівчина тривалий час лежала у лікарні. На щастя, після хвороби її тіло повністю функціонує. Вона частково втратила зір, але є всі шанси відновити його.

Аніті Соловей 30 років. Вона магістр клінічної психології, 10 років була підприємцем у сфері нерухомості та готельному бізнесі, а зараз успішно веде свій блог в Instagram, за яким стежать більше 386 тисяч людей.

Новини по темі: Блогери