19 липня
Завантажити ще

Блогер Ніколас Карма після нападу розповів про панічні атаки через хейт

Блогер Ніколас Карма після нападу розповів про панічні атаки через хейт
Фото: скріншот відео instagram.com/nicolas_karma_official

TikTok-блогер Ніколас Карма, на якого напали у центрі Львова, зізнався, що довгий час страждав від панічних атак. За його словами, причиною цього став хейт, з яким він стикався на вулицях міста.

- Хочу, щоб ви знали про мій емоційний стан, тому що я довго тримав це в собі і дуже втомився від цього. Я не був готовий до такого боку публічного життя. Я завжди думав, що якщо ти чесна людина, ведеш гідний спосіб життя, то й боятися нема чого, але виявилося, що деякі люди дуже злі, нахабні, без почуття меж тощо. Я думав, що дуже сильний, пропрацьований, але моя нервова система дала збій, – зазначив інфлюенсер в Instagram.

Щоб впоратися із панічними нападами, Ніколас пройшов курс лікування антидепресантами, а також працював із психотерапевтом.

- Це все через такі ситуації. Я почав боятися ходити вулицями, бо ось такі провокації та п'яні люди, вигуки, матюки змушували мене дуже стресувати, у мене почалися панічні атаки. Я перестав спати, їсти, я дуже схуд. Це стосується й того, що спочатку знімають мене ззаду, а потім підходять до мене та просять потиснути руку. Я тисну руку, все нормально, але наступного дня публікують у соцмережах відео, кажучи: "Фу, Карма, зловив зірку. Мені навіть руку не потис" - і в коментарях одразу ж посипалося... - поділився блогер.

На Карму напали на площі Ринок у Львові, де інфлюенсер знімав нові відео з перехожими. Невідомі молодики почали вигукувати нецензурну лайку на його адресу, і Ніколас підійшов до них, щоб роз'яснити ситуацію. Внаслідок інциденту команда блогера викликала поліцію, а сам Карма відправився до лікарні після того, як йому забризкали очі з перцевого балончика.

- Коли таке відбувалося, я вмикав камеру, підходив до людей і проводив із ними профілактичну бесіду, пояснював, що так негарно робити. У результаті вони вибачалися, і такі відео я ніде не публікував, тому що тема закрита. Тут так не сталося. Багато людей за мене заступалося. Коли вони вимкнули камеру, я сказав оператору, що треба йти. Я побачив, що почалася бійка. Я проти насильства, підбіг, щоб розібратися, тому що все завжди треба вирішувати дипломатичним шляхом. Я зрозумів, що ця ситуація зайшла надто далеко, зателефонував до поліції, щоб перенести все у правове поле. Після цього я побачив, що цей хлопець почав тікати. Я підійшов до нього, щоб поговорити з ним і почекати на поліцію. Він мені теж запшикав очі з балончика і втік, – пояснив блогер.

Ніколасу 29 років. До блогерства працював кур'єром, здобув освіту хореографа, а також записував пісні. Здобув популярність завдяки рубриці "Скільки коштує ваш look?", яку записує з перехожими на вулиці. На даний момент на акаунт Карми в TikTok підписано понад 530 тисяч користувачів, а в Instagram - 350 тисяч осіб.

Переглянути цей допис до Instagram

Ніколас Карма (@nicolas_karma_official)

Новини по темі: Блогери