Завантажити ще

Поліція розпочала додаткове розслідування у справі про смерть Меттью Перрі

Поліція розпочала додаткове розслідування у справі про смерть Меттью Перрі
Фото: Alex B. Huckle/Getty Images

Поліція Лос-Анджелеса та федеральна влада США проводять додаткове розслідування у справі про смерть актора Меттью Перрі. Правоохоронці намагаються з'ясувати, як артист отримав препарат кетамін, який, за висновком судмедекспертів, і став причиною його смерті. Про це повідомляє CNN.

У висновку про розтин згадується, що рівень кетаміну в організмі Перрі був дуже високий, хоча близькі запевняють, що артист не вживав наркотики протягом 19 місяців до смерті.

Місцева поліція та Управління боротьби з наркотиками займаються цим питанням вже кілька місяців, але наразі неясно, на якій стадії перебуває розслідування. Поліцейські вже опитали кількох людей у ​​Голлівуді. Їхні імена не називаються, проте джерело стверджує, що вони відомі своєю історією зловживання наркотиками і були знайомі з Перрі. Поліція вважає, що у них може бути інформація, яка веде до людини, що незаконно продає цей препарат.

Меттью Перрі, який зіграв Чендлера Бінга у культовому ситкомі "Друзі", не стало 28 жовтня 2023 року у віці 54 років. Тіло Перрі знайшов у джакузі помічник. Відомо, що артист багато років боровся із наркотичною залежністю. За приписом лікаря Меттью періодично приймав дозу кетаміну для лікування депресії й тривоги. Останнє лікування було проведено за півтора тижня до смерті. Це значно перевищує час, протягом якого речовина мала перебувати в його організмі після лікування.

Кетамін - сильнодіючі ліки, що використовуються у лікарнях в основному як анестетик, але дослідження також показали, що вони мають значні перспективи у лікуванні важкої депресії, тривоги та суїцидальних думок.

Новини по темі: Актори розслідування