24 липня
Завантажити ще

Метью Перрі посмертно отримає зірку на Алеї слави у Голлівуді

Метью Перрі посмертно отримає зірку на Алеї слави у Голлівуді
Фото: instagram.com/mattyperry4

Актор Метью Перрі, який зіграв Чендлера в серіалі "Друзі", посмертно отримає зірку на Голлівудській Алеї слави. Торгова палата, яка контролює квартал на Голлівудському бульварі, у коментарі виданню TMZ повідомила, що хотіла б вшанувати пам'ять покійного актора та провести церемонію на його честь. Однак це буде можливим лише у разі згоди його рідних. Якщо рішення буде схвалено, один із членів сім'ї актора повинен буде прийняти зірку від його імені, а також запросити щонайменше 60 гостей на церемонію. Крім того, потрібно буде внести спонсорський внесок у розмірі 75 тисяч доларів.

У 2013 році Перрі вже був претендентом на отримання іменної зірки, проте тоді церемонія так і не відбулася. Через п'ять років термін дії цієї заявки минув, але її можна відновити. Не виключено, що почесну зірку можуть розмістити поруч із встановленими табличками його колег по ситкому "Друзі" Кортні Кокс та Дженніфер Еністон.

Перрі не стало 28 жовтня у власному будинку. Тіло актора знайшли у джакузі. Правоохоронці підозрюють, що причиною смерті могло бути втоплення. Понад 20 років артист боровся з алкогольною та наркотичною залежністю, але зміг повернутися до колишнього життя лише у 2021 році. За даними того ж TMZ, похорон Метью Перрі відбувся у п'ятницю. На закритій церемонії прощання були присутні не більше 20 осіб: рідні актора та його найближчі друзі Метт Леблан, Девід Швіммер, Дженніфер Еністон, Кортні Кокс та Ліза Кудроу. Символічно,  зірку поховали на знаменитому цвинтарі Forest Lawn Memorial Park у Лос-Анджелесі, розташованому неподалік Голлівудських пагорбів та кіностудії Warner Bros, де знімався серіал "Друзі".