17 червня
Завантажити ще

Макс Барських заспівав з багатотисячним натовпом фанатів на концерті у Палаці спорту у Києві

Макс Барських заспівав з багатотисячним натовпом фанатів на концерті у Палаці спорту у Києві
Фото: прес-служба Макса Барських

Співак Макс Барських у Києві виступив з україномовною шоу-програмою. Артист зібрав близько 10 тисяч шанувальників у столичному Палаці спорту, яких порадував оновленими хітами: "Тумани", "Танцювати", "Бестселер", "Небо", "Зорепад", "Подруга ніч", "Знайти себе", а також новими треками "Але", "У твоїх очах", "Чекай мене", "Все можливо", "Замало", "Ритми". Більшість з них глядачі співали у форматі великого багатотисячного караоке, тим самим підтримуючи музиканта.

Серед колег по сцені, які відвідали шоу музиканта, можна було побачити Олю Полякову з дочкою Марією, Машу Єфросинину із сином Олександром, продюсера Михайла Ясинського, співачку Аню Трінчер, ETO LUBOV, гурт Ziferblat, співака Ostrovskyi, Геннадія Вітера, Володимира Завадюка, Олю Бажану та інших.

У розпал концерту на екранах показали потужний воєнний ролик, де Барських поділився, яким було його життя до повномасштабної війни і як воно змінилося, а також фрагмент, де він зрікається всього російського на користь Батьківщини. Після цього артист несподівано вийшов у зал до фанатів, і вони разом виконали трек "Хай буде весна".

– Цей концерт був для мене дуже особливим. Як і кожен українець, я відчуваю велику напругу і роз'єднаність у нашому суспільстві, багато сварок, багато переживань... Саме тому цього вечора я зосередився на спілкуванні зі своїми слухачами, щоб дати їм надію і повернути віру в те, що пісня може об'єднувати людей навколо своєї країни – навколо нашої спільної місії. Як і завжди, мій концерт розпочався з подяки нашим військовим, яким ми завдячуємо щохвилини за безпеку нашого життя, - зазначив співак.

Під час шоу виконавець змінив кілька концертних образів. Спочатку він вийшов на сцену в шкіряних штанях та чорній сорочці, а пізніше з'явився перед публікою у костюмах вільного крою та футболці.

Барських завершив концертну програму мотиваційною промовою та піснею "Знайти себе", після чого на прохання шанувальників вийшов на біс, виконавши хіт "Подруга ніч".

Фото
Фото
20 Травня11:13
Новини по темі: Макс Барських Концерти