13 червня
Завантажити ще

Макс Барських разом з командою опинився в епіцентрі обстрілу в Ізраїлі

Макс Барських разом з командою опинився в епіцентрі обстрілу в Ізраїлі
Фото: прес-служба Макса Барських

Співак Макс Барських опинився в епіцентрі масованої атаки Ірану на Ізраїль, коли по країні було випущено понад 300 ракет і безпілотників. У сторіс Instagram артист розповів, що обстріл розпочався під кінець його концерту в Тель-Авіві 13 квітня, через що виступ у місті Хайфа, запланований на наступний день, опинився під загрозою. 

У ніч на 14 квітня артист вийшов на зв'язок зі своїми шанувальниками, запевнивши, що він та його команда перебувають у безпеці, а доля наступного концерту вирішиться вранці.

- Учора відбувся неймовірний концерт у Тель-Авіві, дякую кожному, хто був разом з нами, та дякую за шалену підтримку українців. Для нас це дуже важливо. Я також вдячний всім за повідомлення та коментарі у соцмережах. У нас все добре, не хвилюйтеся, ми у безпеці та продовжуємо тур "Зорепад. На біс", - уточнив виконавець

На щастя, концерт Барських у місті Хайфа відбувся без будь-яких змін. За словами Макса, частина його шанувальників прийшли на його виступи з українськими прапорами, а в очікуванні його виходу на сцену вигукували "Слава Україні!" та "Путін х *йло".

Після повномасштабного вторгнення РФ до України Барських відмовився від гастролей у Росії та засудив колишніх колег із країни-агресора, які промовчали про бомбардування українських міст. Артист заборонив використовувати свою музику на території країни-окупанта та розірвав контракти з російськими компаніями.

Фото: прес-служба Макса Барських

Фото: прес-служба Макса Барських