17 липня
Завантажити ще

Новий канал готує шоу "Неймовірні дуети", в якому українці заспівають на одній сцені із зірками

Новий канал готує шоу
Фото: прес-служба Нового каналу

Новий канал готує зйомки музичного шоу "Неймовірні дуети", в якому талановиті виконавці матимуть можливість заспівати на великій сцені із зірками шоу-бізнесу. Щотижня знамениті коучи обиратимуть двох найкращих під час онлайн-кастингу, після чого запросять їх до Києва та підготують до фіналу: допоможуть з вибором пісні, образів, постановкою номера. Долю учасників вирішуватимуть зіркові наставники інших епізодів. А переможця "Неймовірних дуетів" оберуть у суперфіналі наживо. Про це повідомляється на сайті мовника.

– Коли Friends production прийшов до Нового каналу з ідеєю проекту "Неймовірні дуети", ми одразу ж зацікавилися. Адже зараз відбувається розквіт української музики. Безліч нових виконавців шукає свою аудиторію. І хто, як не Новий канал, має стати містком, який поєднає сучасну музику з новим слухачем, – розповів генеральний продюсер Нового каналу Саша Ткаченко.

За словами творців проєкту, ідея шоу закладена у самій назві "Неймовірні дуети". Для зйомок команда шукає перш за все нових авторів та виконавців власних пісень.

– Недостатньо мати гарний голос. Потрібно ще бути харизматичним, особливим та цілеспрямованим. Такі учасники матимуть шанс стати в один ряд із тими, з ким заспівають дуетом на нашій сцені, – зазначив креативний продюсер Валерій Корсунський.

У кожному епізоді проєкту буде окремий зірковий коуч, визначний український артист. І першою з них стане співачка Kola:

– Місія "Неймовірних дуетів" дуже проста – підтримати талант, українську музику та авторів, які хочуть вийти на велику сцену. Цим проектом ми хочемо сказати: «Роби, твори, співай, мрій, незважаючи ні на що!» Адже найкращого моменту може й не бути, – зазначає креативний продюсер Нового каналу Ната П'ятигіна.

"Неймовірні дуети" - не перше телешоу на телебаченні, де артисти змагаються у вокальних батлах. Схожий за форматом проєкт "Шанс" з 2003 до 2008 року випускала команда Ігоря Кондратюка, проте артисти в ньому виступали поодинці. Тоді зірковими наставниками шоу були Наталія Могилевська та Кузьма Скрябін.

2023 року саундпродюсер Євген Тріплов разом із музикантами запустив у YouTube проєкт "Мультитрек", де учасниками були українські артисти. За правилами шоу, зірки разом із командою музикантів мають створити трек за 12 годин. Його ведучими були шоумен Володимир Дантес та блогер Даша Кубік.

Фото: прес-служба Нового каналу

Фото: прес-служба Нового каналу

 

Новини по темі: Телешоу