Завантажити ще

FIЇNKA переспівала хіт "Гуцулянка" Івана Поповича

FIЇNKA переспівала хіт
Фото: instagram.com/fiinka_official

Івано-Франківська співачка FIЇNKA записала кавер на хіт Івана Поповича "Гуцулянка", випущений понад 25 років тому. Прем'єра пісні відбулася на YouTube-каналі виконавиці. Оригінальна версія пісні увійшла до першого студійного альбому співака "Золото Карпат", виданого у 2001 році.

- Пісню Івана Поповича на вірші Андрія Демиденка "Гуцулянка" я почула ще у дитинстві. І мені завжди здавалося, що ця пісня про мене. Особливо рядок "чічко-прехороша" описував мене в дитинстві. Ця пісня не така популярна, як багато інших хітів Івана Дмитровича. Але одного разу, їдучи до Карпат, слухаючи Поповича, як я це люблю робити – звучить "Гуцулянка" і я подумала: цікаво, щоб гуцулянка заспівала тому хлопцю, але так правдиво на діалекті. Тоді ж я й вирішила, що хочу дует із Поповичем. За кілька днів я вже поїхала до нього на концерт до Коломиї, щоб попросити дозволу зробити кавер і він погодився, - розповіла про ідею запису кавера FIЇNKA.

Пік популярності творчості Поповича припав на середину 1980-х років. Тоді з ефіру радіостанцій не сходили його пісні "Карпатська свайба", "Василина", "Розлук не буде", "Мене радує світ". Його також знають за хітами: "Стожари", "Отаман Карпат", "Марічка-чічка", "Коло річки". 1999 року за особистий внесок у розвиток української пісні та вагомі досягнення його нагородили орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

FIЇNKA - співачка, актриса та автор пісень, яка активно популяризує гуцульську культуру.
У 2019 році створила гумористичний проєкт під назвою "Ліжник TV", в якому вона є ведучою, режисером та сценаристом. Фіналістка нацвідбору на "Євробачення-2023". Найвідоміші її пісні: "Груба", "Довбуш", "Колєда", "Дощ паде", "Наше злото".

Новини по темі: Пісні Співачки