Завантажити ще

Вєрка Сердючка виконала кавер на трек Teresa & Maria і звернулася до Jerry Heil та Alyona Alyona

Вєрка Сердючка виконала кавер на трек Teresa & Maria і звернулася до Jerry Heil та Alyona Alyona
Фото: Колаж KP.UA

Вірка Сердючка на концерті в Osocor Residence у Києві виконала кавер на хіт Teresa & Maria дует Alyona Alyona та Jerry Heil. Артистка подякувала дівчатам зі сцени за чудовий результат на "Євробаченні" та разом з бендом заспівала фрагмент їхньої пісні, замінивши рядок "З нами Мама Тереза ​​та Діва Марія" на "З нами Мама Тереза ​​і наша Вєра". Фрагмент виступу зірки глядачі опублікували у соцмережах.

- Я хочу привітати дівчат, які були на цій Голгофі, на цьому "Євробаченні". Давайте поаплодуємо Alyona Alyona і Jerry Heil, - сказала зі сцени Верка.

На концерті Сердючка також порадувала публіку виконанням своїх україномовних та англомовних хітів, у тому числі оновленої версії "Dancing Lasha Tumbai", у якій змінила текст на "Dancing Russia Goodbye". В той самий час частина репертуару зірки викликала неоднозначну реакцію в соцмережах. Причиною стали російськомовні треки, які артистка не прибрала з програми і продовжує виконувати на концертах.

Фінал "Євробачення-2024" відбувся минулої суботи, 11 травня. Alyona Alyona та Jerry Heil виступили на сцені під номером 2, виконавши трек Teresa & Maria. За результатами голосування вони увійшли до ТОП-3, а переможцем конкурсу став представник Швейцарії Nemo.