Завантажити ще

Нові серіали на ТБ: Ісаєнко та Цимбалару знову в парі, а Петрожицька та Грєшнова стали сестрами

Нові серіали на ТБ: Ісаєнко та Цимбалару знову в парі, а Петрожицька та Грєшнова стали сестрами
Фото: Instagram.com/lila.pro_photo

Якщо ви засумували за пригодами студента Антона, який, уклавши з ректором парі, їде реформувати глухе село, тримайте новину: нині сценаристи серіалу «Голова» працюють над другим сезоном проєкту. Кажуть, що скоро розпочнуть і самі зйомки.

А от другий сезон стрічки «Жіночий лікар. Нове життя» вже давно в роботі. Зокрема, у серіалі знову знімається улюблена багатьма кінопара Андрій Ісаєнко та Анастасія Цимбалару.

Що ми невдовзі дивитимемося на телеекранах – у матеріалі Коротко про.

«Містер і місіс Малишко»

Телеканал 2+2 знімає гостросюжетний детективний серіал під робочою назвою «Містер і місіс Малишко». Прем’єра 16-серійного фільму запланована на осінь.

Головні герої Олександр і Марія Малишко - дуже незвичайне подружжя. Вдома вони ніжні, уважні один до одного чоловік та дружина, люблячі батьки. Однак варто вийти за поріг квартири, як Малишки перетворюються на непримиренних ворогів – слідчого та адвоката. Олександр упевнений: злочинець винний і має понести покарання. Марія, навпаки, вірить у невинуватість підсудного, доки не доведено зворотне.

Для того, аби зібрати достатню кількість доказів на користь своєї версії, обом доводиться допитувати свідків, проникати в закриті приміщення, оглядати місця злочину, битися, стріляти та влаштовувати перегони. Їхнє професійне протистояння створює не лише масу комічних ситуацій, а й конфліктів, з якими вони намагаються справитися.

Подружжя Малишків грають Валентин Томусяк та Вероніка Мішаєва. Також у серіалі знімаються Даша Трегубова, Поліна Громова, Дмитро Соловйов, Влад Писаренко, Анастасія Євтушенко.

Валентин Томусяк та Вероніка Мішаєва – містер та місіс Малишко. Фото: 2+2

Валентин Томусяк та Вероніка Мішаєва – містер та місіс Малишко. Фото: 2+2

«Жіночий лікар. Нове життя» - 2 сезон

Восени на каналі «1+1 Україна» вийде продовження серіалу про медиків «Жіночий лікар. Нове життя». Перший сезон завершився тим, що акушер-гінеколог Михайло Гончар (Андрій Ісаєнко) помирився з Оленою Руденко (Анастасія Цимбалару), але він не знає про її рішення стати бойовим медиком на фронті. До речі, Ісаєнка та Цимбалару глядачі називають однією із найулюбленіших кінопар, адже це не перший їхній спільний проєкт.

У другому сезоні Гончар продовжує свою роботу у столичному Науково-дослідному центрі акушерства та репродуктології. Стосунки з Оленою проходять нові випробування. Тим часом Андрій Балюк (Тарас Цимбалюк) відчуває, що йому некомфортно у цивільному житті, тому він шукає можливості долучитись до медичної допомоги породіллям на прифронтових територіях. 

Окрім Ісаєнка, Цимбалару та Цимбалюка, до своїх ролей знову повернуться Олексій Нагрудний, Олександра Люта, Слава Красовська, Олександра Епштейн, Ніна Набока, Олена Михайличенко, Анатолій Тихомиров, Людмила Курмель, Вікторія Клещенко-Пилипчук, Кирило Прокопчук, Ярослав Шахторін. З’являться у другому сезоні і нові герої. 

Анастасія Цимбалару та Андрій Ісаєнко на зйомках «Жіночого лікаря». Фото: FILM.UA

Анастасія Цимбалару та Андрій Ісаєнко на зйомках «Жіночого лікаря». Фото: FILM.UA

«Сестри»

СТБ покаже восени 16-серійну гостросюжетну мелодраму «Сестри», зйомки якої зараз йдуть у Києві та Київській області. 

За сюжетом, сестри Віра та Олександра працюють в елітному готелі. Віра збирає гроші на життя та навчання в столичному медінституті, а Саша влаштувалась лише на літо, щоб знайти собі вдалу партію серед заможних гостей готелю. Одного дня в готель заселяється столичний мажор Ігор, і дівчина робить все, щоб він звернув на неї увагу.

Проте ніхто не здогадується, що Ігор – син Бориса Соболя, столичного магната, який планує ось-ось знести все містечко заради нового будівництва. На заваді Соболю стає мати сестер, через що потрапляє до лікарні.

Поки Віра доглядає за матір’ю у лікарні, доля зводить дівчину з її колишнім викладачем Віктором. Складна ситуація зближує Віктора та Віру, вони зізнаються один одному в коханні. Однак життя сестер змінює як кохання, так і трагедія, через що найближчі люди стають одна одній не лише суперницями, а й справжніми ворогами. 

Сестер грають Любава Грєшнова та Дар'я Петрожицька. Також у стрічці знімаються Руслан Мірошниченко, Влад Никитюк, Олександр Ярема, Артем Ігнатов, Маргарита Гура, Марк Дробот.

Сестер у мелодрамі СТБ грають Дар’я Петрожицька та Любава Грєшнова. Фото: СТБ

Сестер у мелодрамі СТБ грають Дар’я Петрожицька та Любава Грєшнова. Фото: СТБ

«Зв’язок» - 2 сезон

Другий сезон серіалу «Зв’язок» покажуть на Новому каналі восени. На глядачів чекає зустріч не лише зі знайомими героями, яких грають Олександр Рудинський, Наталка Денисенко, Дмитро Вівчарюк, Тарас Цимбалюк, Антоніна Хижняк, Віктор Андрієнко, Римма Зюбіна, а й з новими персонажами, ролі яких виконують Анастасія Іванюк та Сергій Солопай.

– У продовженні нашої історії формат залишається незмінним. Другий сезон розповість про другий рік війни, про те, як наші герої та глядачі прожили цей складний час, – розповідає креативна продюсерка проєкту Марина Козаченко. – Наш жанр також залишається незмінним. Як і раніше, ми розповідаємо історію в жанрі драмеді. Тому глядач буде не лише сміятися, а й розчулюватися і плакати разом з нашими персонажами. Звісно, в другому сезоні відбудеться багато несподіванок. У нас зʼявляться нові герої, а життя кожного з уже знайомих персонажів суттєво змінить другий рік війни.

Продовження знімає Валентин Шпаков – режисер «Перших ластівок» та «Перших днів» (над першим сезоном працювала Міла Погребиська).

– У новому сезоні на вас чекає знайомство з дідом Іванки, Василем Івановичем, фельдшером, який пережив окупацію прифронтового села. Він породичається з Симоненками та змусить переусвідомити ставлення Григоровича до зятя Андрія, водночас підкорить інтелігентністю та увагою Іванівну. Словом, у Полтаві буде та ще Санта-Барбара, - ділиться Валентин Шпаков.

Дмитро Вівчарюк у перший день зйомок серіалу «Зв’язок». Фото: Новий канал

Дмитро Вівчарюк у перший день зйомок серіалу «Зв’язок». Фото: Новий канал

«Батя»

Восени на 2+2 вийде 16-серійний детективний серіал під робочою назвою «Батя». Це історія про заслуженого оперативника, підполковника Степана Степановича Безбатька, який після виходу на пенсію сподівався на спокійну і тиху старість. Проте його плани кардинально змінюються з початком війни. Після року, проведеного в зоні бойових дій, та поранення Батя повертається додому до своєї доньки Ліди.

На прохання Ліди він погоджується стати консультантом у відділку та допомогти розкрити заплутану справу про вбивство. Згодом Батя дізнається, що слідчий, до якого його прикріпили, - чоловік Ліди, молодий та амбіційний Юліан Синицький. Батя відчуває неприязнь до зятя, проте змушений співпрацювати, аби розкрити правду і захистити родину від небезпеки, яка нависла над ними.

Батю грає зірка серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія» Олександр Мельник, який втілив на екрані характерника. Компанію Мельнику складають актори  Катерина Олос, Єгор Козлов, Олександра Панасевич, Костянтин Корецький, Микола Грушковський.

«Батя» Олександр Мельник. Фото: SFERA FILM

«Батя» Олександр Мельник. Фото: SFERA FILM

«Код кохання»

СТБ і Mammas Production 15 травня розпочали зйомки 4-серійної детективної мелодрами «Код кохання». Слідча Вероніка Левченко вимушена співпрацювати з талановитим кіберзлочинцем Андрієм Мірошником, щоб врятувати свого молодшого брата. Вероніка і Андрій закохуються один в одного, але розуміють, що не можуть бути разом…

У головних ролях - Андрій Ісаєнко та Наталія Бабенко. Також у стрічці грають Андрій Самінін, Яків Кучеревський, Євгеній Ламах.

Наталія Бабенко та Андрій Ісаєнко на зйомках серіалу «Код кохання». Фото: СТБ

Наталія Бабенко та Андрій Ісаєнко на зйомках серіалу «Код кохання». Фото: СТБ