28 травня
Завантажити ще

Переможець "Євробачення 2024" Nemo зламав кришталевий мікрофон на сцені

Переможець
Фото: eurovision.tv

Nemo зі Швейцарії, який виграв пісенний конкурс "Євробачення", зламав кришталевий мікрофон. Інцидент трапився після оголошення переможця під час фінального виступу артиста. Цей момент потрапив у трансляцію конкурсу на ТБ та у YouYube.

За результатами голосування у фіналі, артист очолив турнірну таблицю з 591 балом (365 від журі та 226 від глядачів). Це третя перемога для країни на конкурсі з моменту започаткування "Євробачення".

Немо народився у місті Біль. З раннього дитинства грає на скрипці, фортепіано та барабанах. Відомість отримав у 2016 році завдяки участі у конкурсі SRF Virus (#Cypher). У листопаді 2023 року Nemo у статті місцевому виданню назвав себе небінарним. Артист прагне, щоб до нього зверталися на ім'я, і ​​використовували займенники they/them (вони/їхні). У своїй музиці Nemo торкаються таких тем, як гендерна ідентичність, психічне здоров'я та пошук свого місця в цьому світі.

Україну на конкурсі представив дует Alyona Alyona та Jerry Heil. Артистки вийшли на сцену під 2 номером, виконавши трек Teresa & Maria. У фіналі дует отримав 453 бали (146 від журі та 307 від глядачів), посівши 3 місце у турнірній таблиці. Наприкінці свого виступу виконавиці закликали до "миру та свободи для України".

Фото: eurovision.tv

Фото: eurovision.tv

Новини по темі: Євробачення