28 травня
Завантажити ще

DOROFEEVA знялася для трьох обкладинок Cosmopolitan у незвичному для неї стилі "потворна краса"

DOROFEEVA знялася для трьох обкладинок Cosmopolitan у незвичному для неї стилі
Фото: сosmo.com.ua

Співачка Надя Дорофєєва (DOROFEEVA) опублікувала кадри фотосесії, для якої знялася у незвичному для себе образі - з розпущеним волоссям та мінімальним макіяжем. Знімки зірки прикрасили одразу три обкладинки журналу першого номера Cosmopolitan після його повернення до України. Усі три обкладинки несуть різний меседж і присвячені сміливості, любові та нескінченній надії.

- Тут я така, якою ще ніколи ніхто мене не показував: абсолютно незвичний для мене мейк, нова форма брів, інший проділ… Така, на мій погляд, трішечки ugly beauty (потворна краса. - Атв.). Цей експеримент захопив мене на знімальному майданчику, і я повністю йому віддалася. Для мене ця зйомка супермодна й суперактуальна. Адже якщо згадати класичний Cosmo — перед очима постає образ широко усміхненої cover girl. Зараз нова реальність, нові стандарти, і ця фотосесія — їхнє відображення, – зізналася зірка.

В інтерв'ю виданню DOROFEEVA говорить про важливість донатів, відмову від російської музики, перехід на українську й критику. Артистка також зізналася, як разом із чоловіком Михайлом Кацуріним реагує на хейт і плітки, які вигадують про їхню пару в соцмережах.

- Залишилися якісь поодинокі коментарі, можна натрапити на парочку коментарів у TikTok. Наразі я все це сприймаю абсолютно нормально. А ще я дуже радію тому, якою величезною є підтримка. Поспілкувавшись із різними людьми, я зрозуміла, що всім пишуть щось погане. Навіть найвідомішим волонтерам країни. І мені стало легше. Знаєте, яку найкориснішу пораду мені дали хлопці Лачен та Міша Лебіга? Блокувати хейтерів! Я цього раніше не робила, але зараз точно не час зважати на тупі образи і брати їх близько до серця, - наголосила співачка.

Виконавиця уточнила, що у свої 34 почувається більш наповненою, виробляє звичку відпочивати і віднедавна перестала боятися старіти, сприймаючи це як факт.

Фото: cosmo.com.ua

Фото: cosmo.com.ua

Фото: cosmo.com.ua

Фото: cosmo.com.ua

Фото: cosmo.com.ua

Фото: cosmo.com.ua