17 липня
Завантажити ще

Як зірки шоу-бізнес підкорювали: Потап відмовив Монатіку, а Кароль не взяли у жіночий гурт

Як зірки шоу-бізнес підкорювали: Потап відмовив Монатіку, а Кароль не взяли у жіночий гурт
Фото: Instagram.com/natakurgan/

Це нині вони успішні й знамениті, а на початку кар’єри всяке бувало. Wellboy, приміром, набирався досвіду, допомагаючи Михайлу Поплавському створювати його шоу. Христина Соловій згадувала, що, коли увірвалася у Київ і почала займатися музикою, це були «щурячі перегони».

Як наші зірки шоу-бізнес підкорювали – у добірці Коротко про.

MONATIK

Дмитро Монатік каже, що ніколи не хотів працювати з продюсерами. Однак на початку своєї кар’єри, коли, за його словами, він досягнув точки відчаю, звертався до Потапа та Юрія Нікітіна. Та вони відмовили співаку у продюсуванні.

- У пік відчаю я звертався до Юрія Нікітіна, відправляв демки Потапу. Я зрозумів, що у мене самого не виходить. Написав Потапу, і він мені відмовив. Він сказав, що не знає, що робити з моїм матеріалом, як з ним працювати. Ніхто не захотів співпрацювати зі мною, і я за це їм сьогодні дуже вдячний, - розповів Дмитро у програмі «Слава+».

До речі, у 2008-му році Монатіку відмовили і в участі у другому сезоні шоу «Фабрика зірок». Як розповідала продюсерка проєкту Наталія Могилевська, керівництво Нового каналу сумнівалося в його кандидатурі, бо він маленького зросту. Могилевська ж вірила в талант Монатіка, тому запросила переїхати з Луцька до Києва і працювати у її балеті.

Дмитро Монатік сьогодні радіє, що свого часу ніхто з продюсерів не захотів з ним працювати. Фото: Instagram.com/monatik_official/

Дмитро Монатік сьогодні радіє, що свого часу ніхто з продюсерів не захотів з ним працювати. Фото: Instagram.com/monatik_official/

Тіна Кароль

Тіну Кароль на старті музичної кар’єри не взяли у дівочий гурт, аргументуючи тим, що вона погано співає.

– У 14 років я приїхала до Києва з Івано-Франківська. Була студенткою музичного училища. У 17-18 років я вже почала думати про те, як знайти собі місце на сцені. Щоб відчути весь тягар своєї долі, я відмовилася від грошей, передач з дому. Я для себе вирішила, що з цього моменту маю сама заробляти і якось прожити. «Як ти це зробиш? Подумай, влаштуй своє життя», - розповіла Тіна в шоу «Пісня мого життя». 

За словами співачки, за піснею «Чом ти не прийшов» ховається історія її найбільшої поразки на той момент.

- Це був один із кастингів – набір у найвокальнішу, найкрутішу дівочу команду. Нас зібрали трьох – Олена Омаргалієва. Була дівчина Пауліна. І я. Я була повнотіла, важила тоді 67 кілограмів. Я прийшла на кастинг, і начебто на кастингу мене взяли, а потім запросили до студії, щоб я виконувала з усіма пісню «Чом ти не прийшов», - продовжує Кароль. - У мене тоді були чоботи з діркою на підошві, бо я не могла купити інших. І був сильний дощ. Я йшла під дощем, звісно, ​​осипло горло, захрипли високі ноти. І я приходжу на цю студію та співаю. Я ніколи не співала в ансамблі, це зовсім інший спів. Я не могла тримати своєї партії. І вони мені кажуть: «Погано». І мене виганяють із гурту, в який я майже потрапила. Це була моя найбільша поразка у ранньому шоу-бізнесі.

Кароль додала, що в результаті цей проєкт так і не було запущено:

- Якось вони не знайшли третьої, а мене вони загубили. І дарма. З того моменту я собі зарубала на носі, що успіх приходить до підготовлених. Інакше не буває.

А нещодавно Тіна пригадала, як у 2005 році програла у шоу «Караоке на Майдані». Тоді співачці вручили яйця і відправили додому.

Тіна Кароль колись не потрапила в жіночий гурт. Фото: Instagram.com/tina_karol/

Тіна Кароль колись не потрапила в жіночий гурт. Фото: Instagram.com/tina_karol/

TAYANNA

Тетяна Решетняк, яка виступає під сценічним ім’ям TAYANNA, 20 років тому проходила кастинг у групу «ВІА Гра». Однак тоді співачці відмовили і взяли до колективу Світлану Лободу.

- Я не те щоб просто хотіла, я навіть ходила на кастинг. Але тоді взяли Світлану Лободу, - розповіла Тетяна у програмі «Караоке на колесах». 

Решетняк намагалася потрапити до гурту після того, як у 2004 році Анна Сєдокова пішла в декрет, і продюсери оголосили кастинг. Світлана Лобода протрималася у «ВІА Гра» недовго. Співачка була учасницею колективу лише п’ять місяців, після чого розпочала сольну кар’єру.

Тетяна Решетняк хотіла співати у колективі «ВІА Гра». Фото: Instagram.com/tayanna_reshetnyak/

Тетяна Решетняк хотіла співати у колективі «ВІА Гра». Фото: Instagram.com/tayanna_reshetnyak/

KOLA

Анастасія Прудіус, відома як KOLA, розповіла, як композитор Костянтин Меладзе відмовився продюсувати її на початку кар'єри. У 2010 році Анастасія потрапила в телевізійне талант-шоу «Україна сльозам не вірить», продюсером якого був Меладзе. Тоді їй вдалося пройти до тридцятки найкращих. На цьому проєкт для Прудіус і закінчився. За словами співачки, Меладзе аргументував своє рішення тим, що вона занадто юна для шоу-бізнесу.

- Я була в «Україна сльозам не вірить» в тридцятці. Я жила в тому будинку. І він мене не взяв. Сказав: «Дуже юна. Вона дуже чиста. Я не можу. Вона ще дуже не підготовлена дівчинка», - розповіла KOLA в інтерв'ю Маші Єфросиніній

Сама KOLA зазначила, що вона, напевно, в ті часи і не змогла б боротися за перемогу в шоу з жорсткою конкуренцією.

Анастасію Прудіус не взяв у талант-шоу Костянтин Меладзе. Фото: Instagram.com/tanya_kizenko_photo/

Анастасію Прудіус не взяв у талант-шоу Костянтин Меладзе. Фото: Instagram.com/tanya_kizenko_photo/