Завантажити ще

Принц Вільям за рішенням Чарльза III очолив полк, у якому навчався його молодший брат

Принц Вільям за рішенням Чарльза III очолив полк, у якому навчався його молодший брат
Фото: Daniel Leal-Olivas - Pool / Getty Images

Король Чарльз III присвоїв принцу Вільяму звання полковника-головнокомандувача армійським авіаційним корпусом. Про це стало відомо після церемонії у Центрі армійської авіації у Гемпширі, пише People.

За рішенням монарха спадкоємець престолу тепер очолює полк, де проходив навчання його молодший брат, принц Гаррі. У цьому підрозділі 39-річний син короля пройшов навчання на пілота армійської авіації у 2009 році, а потім служив у полку під час відрядження до Афганістану до 2014 року.

Призначення вже викликало суперечки у соцмережах та ЗМІ, оскільки багато хто припускав, що це звання отримає принц Гаррі. Передача обов'язків принцу Вільяму також збіглася з візитом принца Гаррі до Великобританії. Він відвідав країну, щоб взяти участь у святкуванні 10-річчя його Фонду Invictus Games у Лондоні. За даними видання, Гаррі направив запрошення на свято своєму батькові, братові та невістці Кейт Міддлтон. Однак ніхто з членів королівської родини не відвідав свято. Після заходу принц Гаррі разом із дружиною Меган Маркл приїхали до Нігерії на запрошення начальника штабу оборони країни. Це було їхнє перше міжнародне турне з того часу, як вони залишили королівські обов'язки у 2020 році.

І Гаррі, і Вільям – військові льотчики різних підрозділів. Принц Гаррі служив у армійському авіаційному корпусі, а принц Вельський протягом трьох років був пілотом пошуково-рятувальної служби.