Завантажити ще

Зірка "Кіборгів" Довженко розповів про знайомство з новою коханою

Зірка
Фото: прес-служба PR Batteries

Актор В'ячеслав Довженко вперше після розлучення з дружиною заговорив про нові стосунки. В інтерв'ю YouTube-проєкту ТСН.ua "Наодинці" артист зізнався, що зустрічається з жінкою, пов'язаною з творчою професією. За словами Довженка, його з коханою звела саме робота.

- Ми познайомилися на роботі. Це було дуже швидкоплинне побачення. Взагалі, зустрілися і жодного враження одне про одного не лишили. Тобто побачились і побачились. Після певного проміжку часу доля знову звела. Тієї миті вже відбулася якась цікавість і згадка, що ми ж колись вже бачились. А чому тоді не відбулася історія – дивно. А зараз відбулася. Знайомство було на роботі, – відверто розповів В’ячеслав.

Артист не поспішає показувати публіці свою обраницю і не хоче, щоб сторонні знали подробиці його особистого життя.

- Я в цьому плані дуже не люблю неохайність. Як би це зараз не звучало, можливо, комусь буде образливо, але у людей є така риса, як без дозволу зайти до чиєїсь квартири у брудному взутті. А потім натоптали й перепросили. У цьому плані я не хочу нікому нічого відкривати, тому що це моя історія, вона тільки починається. Мені не треба ходити і кричати про це, - додала артистка.

Вперше про нові стосунки Довженко натякнув у лютому цього року. До цього він понад 17 років прожив у шлюбі з актрисою Ксенією Башою. Пара розлучилася у 2019 році, але залишилася у добрих відносинах. У колишнього подружжя двоє синів – Василь та Іван. Останній також пішов по стопах батьків і вступив у театральний вуз.

Новини по темі: Актори Відносини