Завантажити ще

Дружина Анатоліча Юла розповіла, чому завершила співпрацю з MONATIK

Дружина Анатоліча Юла розповіла, чому завершила співпрацю з MONATIK
Фото: скриншот видео youtube.com/Телеканал ДІМ

Дружина ведучого Анатолія Анатоліча, піар-директор зірок Юлія Яцечко (Юла) зізналася, як закінчилося її співробітництво з MONATIK. В інтерв'ю програмі "Муз_Тренд" Юла розповіла, що займалася піар-просуванням співака на початку його кар'єри без контракту. Якоїсь миті між ними сталося непорозуміння і вони припинили спілкування. Яцечко уточнила, що конфлікт трапився не через фінанси.

- Наш конфлікт точно не стосується грошей. Це була творчість, то був тандем. Коли артист починає набирати обертів, довкола намальовуються люди, які починають давати поради та пропихати своє. Я згаяла момент, коли хтось нашепотів Дімі, що йому треба рости, що він нібито щось робить не так. Зараз я розумію, що це нормально, і що з цим робити. Просто треба підписувати контракт, – наголосила піарниця.

Юла додала, що довгий час була скривджена на артиста і не могла відпустити конфлікт, що стався, проте на початку повномасштабної війни їм з MONATIK вдалося поговорити і помиритися.

– У мене не було з ним контракту. Це був такий любовний тандем щодо музики. Коли ми розійшлися, я навіть не слухала нові пісні. Я слухала лише старі пісні. Так воно мене дуже мало, і я була скривджена, і я вже хотіла заспокоїтись, а воно мені все одно не давало заспокоїтися. Я навіть пішла до психолога через три роки і він сказав, що мені реально це заважає жити. Я з ним поговорила, поплакала, пошкодувала себе. Потім психолог сказав кілька фраз, після яких я заспокоїлася. Словом, я вийшла від психолога та очистилася. Я тобі відкрию секрет. Ми з Дімою помирилися після початку повномасштабної війни. Я з ним вийшла на топ-рівень, – розповіла Яцечко.

Анатолій Анатоліч та його дружина Юла разом уже близько 15 років. У пари троє дітей: доньки Аліса і Лоліта та син Ніл.

Новини по темі: MONATIK Дмитро Монатік