Завантажити ще

MONATIK у центрі Києва зупинили співробітники ТЦК

MONATIK у центрі Києва зупинили співробітники ТЦК
Фото: instagram.com/monatik_official

Співака MONATIK зупинили представники поліції та ТЦК у центрі Києва. Про це повідомило видання Telegraf, опублікувавши відеофрагмент, де артист спілкується із правоохоронцями. Пізніше в соцмережах музикант підтвердив, що військові дійсно підійшли до нього перевірити документи і чи він стоїть на військовому обліку, а потім відпустили.

- Бачу, що по ЗМІ розлітається це відео. Так, це правда. Представники ТЦК дійсно зупинили мене на Хрещатику, ввічливо спитали чи оновив дані та попросили на перевірку військовий квиток. На військовому обліку стою. Дані поновив. Це вже не перша перевірка, адже я багато їжджу між українськими містами і такі перевірки проходять постійно, як і для всіх громадян України. Після того, як перевірили дані та облік — відпустили, – зазначив виконавець в Instagram.

Раніше телеведучого Григорія Решетника під час поїздки до Одеси також зупинили представники ТЦК. Шоумен, як батько трьох дітей, згідно із законом не є військовозобов'язаним. Але, за словами ведучого, якщо потрібно – готовий пройти перекваліфікацію.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Dmytro Monatik (@monatik_official)

 

Новини по темі: MONATIK