24 липня
Завантажити ще

Новонароджений син блогерки Влади Роговенко потрапив до реанімації

Новонароджений син блогерки Влади Роговенко потрапив до реанімації

Новонароджений син учасниці проєктів "Від пацанки до панянки" і "Супермодель по-українськи" Влади Роговенко потрапив до реанімації. Про це дівчина повідомила в Instagram, показавши перші кадри з малюком.

За словами Влади, хлопчик, якого назвали Тіммі, з'явився на світ 4 травня в Маямі. Пологи пройшли добре, проте вже наступного дня медики помістили малюка в реанімацію через нестабільне серцебиття.

- Моя дитина опинилася в реанімації. 5 травня, на Великдень, медичний персонал забрав малюка на купання. І якраз мій старший син мав прийти в лікарню і познайомитися з братиком, - розповіла Роговенко в коментарі Новому каналу. - Його забрали, десь за 30 хвилин мої друзі привели Марка, і ми всі разом чекали на малюка. Раптом приходить лікар і каже, що моя дитина перебуває в реанімації. Я в шоковому стані, не розумію, що відбувається. Лікарі почали робити обстеження, і з'ясувалося, що в сина сповільнюється серцебиття до 70-80 ударів на хвилину, а потім різко підвищується до 120. Воно нестабільне, скаче туди-сюди, через це йому не вистачає кисню. Тому лікарі забрали його в реанімацію і почали з'ясовувати, що відбувається.

Лікарям знадобився час, щоб перевірити стан новонародженого. Медики провели низку обстежень та аналізів, однак пояснити причину його самопочуття поки що не можуть. Хлопчик, як і раніше, перебуває в реанімації, і поки невідомо, коли його випишуть.

- Три дні я провела немов у пеклі, не розуміла, що відбувається, чекала всіх аналізів, дуже нервувала. Були припущення, що це або серце, або інфекція. Здали аналізи, тест на інфекцію потрібно було чекати 48 годин, усе гаразд, інфекції немає. УЗД серця, слава Богу, теж нормальне. Обстеження продовжилися, перевірили все, що тільки можна було. Я за все своє життя таких аналізів ніколи не здавала. І останнє, що ми зробили сьогодні, - це МРТ голови. Теж усе добре, - уточнила Влада. - Зараз я вже вдома зі старшим сином Марком, але Тім, як і раніше, в реанімації. Щодня туди їжджу, відводжу Марка в садок і одразу ж у лікарню. Коли сина випишуть - незрозуміло. Поки через його стан вони не можуть цього зробити.

Влада підкреслила, що пологи проходили в клініці, яка спеціалізується на недоношених вагітностях і різних патологіях. Можливою причиною нестабільного стану малюка лікарі називають його адаптацію до навколишнього світу.

Роговенко 29 років, вона родом із Дніпра. Дівчина брала участь у шоу "Супермодель по-українськи", а через 5 років прийшла на проєкт "Від пацанки до панянки", щоб навчитися правильно спілкуватися з людьми і кардинально змінити своє життя. Вона покинула реаліті за кілька тижнів до фіналу. З 2021 року живе у шлюбі з моряком і блогером Олександром Космосом. У пари вже також є син Марк. Зараз на сторінку Влади в Instagram підписано понад 935 тисяч людей.

Фото: instagram.com/vladyslava_rogovenko

Фото: instagram.com/vladyslava_rogovenko

Новини по темі: Блогери