Завантажити ще

Alyona Alyona та Jerry Heil пройшли у фінал "Євробачення 2024"

Alyona Alyona та Jerry Heil пройшли у фінал
Фото: eurovision.tv

Дует Alyona Alyona та Jerry Heil увійшов до десятки фіналістів міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення 2024". За результатами першого півфіналу, який пройшов 7 травня у Мальме, у гранд-фіналі також виступатимуть учасники із Сербії, Португалії, Словенії, Литви, Фінляндії, Кіпру, Хорватії, Ірландії, Люксембургу. Без відбору у фінал також пройшла Швеція, як переможець "Євробачення-2024", а також Франція, Німеччина, Великобританія, Італії та Іспанія - як країни-засновники конкурсу. Імена фіналістів назвали у прямому ефірі на офіційному каналі конкурсу у YouTube та телеканалі Суспільне Культура.

У першому шоу Alyona Alyona та Jerry Heil виступили під номером 5 з піснею Teresa & Maria. За задумом режисера Таню Муіньо, в постановці Jerry Heil постає з нарощеним довгим волоссям і в довгій пастельній сукні, а Alyona Alyona - сірому костюмі з плащем і об'ємними рукавами. Наряди обох також прикрашені елементами обладунків, в яких закладено сенс незламності та героїзму українського народу.

У другому півфіналі, що пройде у четвер, 9 травня, визначиться ще одна десятка фіналістів. Цього дня ми побачимо виступи учасників із 16 країн: Мальти, Албанії, Греції, Швейцарії, Чехії, Австрії, Данії, Вірменії, Латвії, Сан-Марино, Грузії, Бельгії, Естонії, Ізраїлю, Норвегії, Нідерландів. У шоу також відбудеться спецпоказ номерів країн-засновниць конкурсу: Франції, Іспанії, Італії. Гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня, де заспівають 26 фіналістів.

Перша десятка фіналістів "Євробачення-2024" за підсумками першого півфіналу:

1. Сербія: TEYA DORA - RAMONDA

2. Португалія: iolanda - Grito

3. Словенія: Raiven - Veronika

4. Україна: Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria

5. Литва: Silvester Belt - Luktelk

6. Фінляндія: Windows95man - No Rules!

7. Кіпр: Silia Kapsis - Liar

8. Хорватія: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

9. Ірландія: Bambie Thug - Doomsday Blue

10. Люксембург: TALI - Fighter