Завантажити ще

Де подивитись перший півфінал "Євробачення-2024"

Де подивитись перший півфінал
Фото: eurovision.tv

У вівторок, 7 травня, у шведському Мальме стартує 68-й пісенний конкурс "Євробачення-2024". У першому шоу свої пісні представлять 15 країн-учасниць, після чого стане відома перша десятка фіналістів. Другий півфінал пройде у четвер, 9 травня. За результатами двох шоу буде сформовано список із 26 учасників гранд-фіналу.

Крім цього, вперше представники "великої п'ятірки" країн-засновників конкурсу (Франції, Німеччини, Італії, Іспанії та Великобританії), а також країни-господарки (Швеції) виступатимуть у півфіналах разом з іншими учасниками, незважаючи на те, що вони автоматично пройшли попередній відбір для участі у гранд-фіналі.

Представники України Alyona Alyona та Jerry Heil змагатимуться за право пройти у фінал конкурсу у першому шоу 7 травня, де виступлять під номером 5 із піснею Teresa & Maria. Згідно з таблицею ставок букмекерів, зараз дует займає третє місце з ймовірністю виграшу в 14%. Друге місце в учасника зі Швейцарії Nemo, який отримав 17% з усіх можливих ставок. Імовірним переможцем конкурсу називають Baby Lasagna з Хорватії, який лідирує із ймовірністю виграшу у 25%.

Де дивитись трансляцію першого півфіналу

В Україні шоу можна буде переглянути по ТБ та онлайн. Пряма трансляція конкурсу розпочнеться о 22:00 за київським часом у телеефірі та на сайті Суспільне Культура, на діджитал платформі "Суспільне Євробачення" та через додаток "Дія" (у розділі Дія.TV). Шоу також транслюватимуть онлайн на офіційній сторінці конкурсу на YouTube.

Українці зможуть проголосувати в першому півфіналі та у фіналі. У 2024 році в систему голосування було внесено низку змін. Глядачі з усього світу, крім тих, хто перебуває в країнах-учасницях, тепер можуть голосувати за свої улюблені пісні протягом 24 годин перед кожним півфіналом і великим фіналом.

Коментуватиме перший півфінал традиційно Тимур Мірошниченко, який уже 19 років є українським голосом "Євробачення".

Порядок виступу учасників у першому півфіналі "Євробачення-2024":

1. Кіпр: Silia Kapsis - Liar

2. Сербія: TEYA DORA – RAMONDA

3. Литва: Silvester Belt – Luktelk

4. Ірландія: Bambie Thug - Doomsday Blue

Великобританія: Olly Alexander - Dizzy

5. Україна: Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria

6. Польща: LUNA – The Tower

7. Хорватія: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

8. Ісландія: Hera Björk - Scared of Heights

Німеччина: ISAAK - Always On The Run

9. Словенія: Raiven - Veronika

10. Фінляндія: Windows95man – No Rules!

11. Молдова: Наталія Барбу – In The Middle

Швеція: Marcus & Martinus - Unforgettable

12. Азербайджан: FAHREE feat. Ilkin Dovlatov - Özünlə Apar

13. Австралія: Electric Fields - One Milkali (One Blood)

14. Португалія: iolanda – Grito

15. Люксембург: TALI – Fighter

Новини по темі: Євробачення